Wpis z mikrobloga

LOST to mój serial życia, nie widziałem i chyba już nie zobaczę czegoś co by mnie tak pochłonęło. tajemnicza atmosfera, niejednoznaczni bohaterowie, sposób budowania napięcia i elementy survivalowe. nawet ten nieszczęsny finał jestem w stanie przełknąć bo lubię otwarte zakończenia. zagadka wyspy nadal nie jest do końca wyjaśniona. do czego zmierzam. chcielibyście zobaczyć spin-off? nowa historia na tej samej wyspie

#seriale #lost
czlowiek1988 - LOST to mój serial życia, nie widziałem i chyba już nie zobaczę czegoś...

źródło: comment_hcpg3Ej8KywHFmwGwkFKK594Nv4D175H.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@czlowiek1988: zaspojlerujesz jak się skończył? Oglądałam to trochę jak leciało w telewizji, ale w sumie nie pamiętam zakończenia, chyba oglądałam do momentu jak ten czarny z synem byli na łodzi i chcieli uciec z wyspy. Co z firmą, która miała te bunkry na wyspie? Oni faktycznie znali się wcześniej?
  • Odpowiedz
chcielibyście zobaczyć spin-off?


@czlowiek1988: Jakoś tego nie widzę. Za bardzo to było pokręcone już za pierwszym razem. Poza tym cała magia tkwiła moim zdaniem na starcie w punkcie "nie wiadomo absolutnie nic", więc nie jest to już do odzyskania. Oczywiście zawsze da się nakręcić zajebisty spin-off, ale co to by miało wspólnego z LOSTem? LOST jest lost jak dla mnie : P
  • Odpowiedz
@czlowiek1988: nie wiem czy dali by rade wyciagnac cos z tej historii wiecej. Najlepiej byoby jakby zrobili za 20 lat nowy lost podobna historia podobne charaktery tylko gotowy scenariusz od A do Z, a nie jak zrobiono to w oryginale, czyli pisanie na kolanie, strajki scenarzystow, dorabianie watkow ktore wydawaly sie chwytliwe, a tak naprawde nie bylo pomyslu zeby ich zakonczyc sensownie.
  • Odpowiedz
@czlowiek1988: A nie lepiej sequel? Z tego co wiem to przed "lostami" byli tam starozytni egipcjanie ktorzy wybudowali tam świątynie czy tez wielki posąg Taweret, pozniej "inni" i Dharma. Niezbyt ciekawe wątki na serial. Z kolei po "lostach" zostal tam Hurley ktory razem z Benem kontynuowal sciaganie ludzi na wyspe i wlasnie tą nową historię bym ogladal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czlowiek1988: serial z mega pierwszym sezonem, potem coraz gorzej. A no i chyba najgorsze zakończenie wśród seriali. Przy tym końcówka Dexter, to majstersztyk kinematografii.
  • Odpowiedz
@czlowiek1988: Przecież ten serial miał praktycznie zerowe powiązania fabuły xD Tu to tu tamto a tu #!$%@? bo jednak to XD To powinno się skończyć po kilku sezonach a nie na siłę ciągnięcie i pisanie scenariuszy pod tematy które się sprzedają.
  • Odpowiedz