Wpis z mikrobloga

Wrocilem od psychiatry, ostatnio jestem u jakiejs nowej, zapisala mnie na psychoterapie ale kolejki to 2 lata minimum czekania, takze nie wiem czy do tego czasu sie nie powiesze bo depresja i leki sa we mnie silne.
Bralem rozne ssri i snri jak duloksetyna, cital, sertralina, pregabalina, ale niewiele bylo rezultatow, najlepiej bylo po duloksetynie.
Teraz zapisala mi doktor taki lek jak Trittico - z substancja czynna o nazwie trazodon.
Mowilem jej ze chcialbym sprobowac wenaflaksyny bo moze by mi pomogla, ale ona mowila ze to jest za mocne dla mnie (??????????????) i ten Trittico nie jest taki silny. Zalecila mi brac go na noc, najpierw od 1/3 dawki, potem 2/3, potem 1 tabletka na noc. Ja powiedzialem jej ze nie mam zadnych problemow z zasypianiem i zawsze szybko zasypiam i nie budze sie w nocy ale ona nic nie odpowiedziala.

Bral ktos ten lek? Pomaga na deprese, #!$%@? i zaburzenia lekowe? Prosze o pomoc, nie wiem czy nie zmienic psychiatry i nie wziac kogos kto da mi wenaflaksyny bo mysle ze ten lek moze mi pomoc

#depresja #psychiatria #psychiatra
czarnarozpacz - Wrocilem od psychiatry, ostatnio jestem u jakiejs nowej, zapisala mni...

źródło: comment_xOTnXuVz4sP9rhAdj9IVEyUTgojb05fx.jpg

Pobierz
  • 3
@czarnarozpacz Znam osoby, którym pomógł ten lek i w ogólnym mniemaniu wydawać się może, że jest on "na sen". Jednak poczekałbym te trzy tygodnie i analizował ewentualne zmiany. Sam brałem ten lek, ale dosyć, krótko, jedynie zdążyłem mieć większą suchość w ustach i sam lek "gryzł" siebie z mianseryną, którą przyjmowałem.
@czarnarozpacz: Lek ma wiele plusow I niezle dzialanie przeciwdepresyjne. Problem polega na tym ze dzialanie przeciwdepresyjne pojawia sie w dawkach powyzej 150 mg, najlepiej 300 mg czyli jeszcze troche do gory z dawka. Tekst ze wenlafaksyna jest za mocna to idiotyzm, ale to juz jej opinia. Nie wiem jakie leki w jakich dawkach przez jaki czas brales, ale lekiem drugiego rzutu jest wlasnie wenlafaksyna.