Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: nie kupuje sie perfum w ciemno, bo zapach to jest zbyt osobisty. Są kobiety które mdleją przy 1Million, a mojej zonie przy tym słodkim zapachu zbiera się na wymioty i nie spikała by tym psa.
Szaleje natomiast za Caroliną Herrerą 212 NYC albo YSL L'Homme Ultime.
Weź zabierz niebieskiego do drogerii i powąchajcie sobie razem. Jak już bedziesz mieć mniej więcej kierunek to coś doradzimy. A jak budzet nieograniczony,
  • Odpowiedz
@SpasticInk: wiem jakich perfum teraz używa - one million (lubi), l.12.12 lacoste, sauvage (bardzo lubi), podbiera mi czasem ck one. wybrałam tylko te, które podobają się także mi, bo ma też na przykład joop homme, joop jump, armani code (nie lubię bardzo), 212 men, ale one mi średnio pasują. myślałam nad tym, żeby pójść na łatwiznę i po prostu mu kupic sauvage, bo mu się kończą, ale czasem czuję takie
  • Odpowiedz
@SpasticInk: trochę nie rozumiem, po co mi dałeś link do tych perfum? jak napisałam, ze mam budżet nieograniczony, to mi polecisz najdroższe perfumy jakie znajdziesz? po co to?
  • Odpowiedz
@szzzzzz: sprawdź linię Dior Homme, wersja Parfum 75ml to bardzo oryginalne i trwałe perfumy. Ze słodkich polecam Guerlain Ideal (woda perfumowana), ze świezszych ale tez słodkich Armani eau Nuit albo Armani aqua di gio Profumo.

Perfumy z linku który Ci podałem wcale nie są najdroższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szzzzzz Xerjoff JTC „Don”, black afgano, Patchouli Leaves Montale.
Wiem, że mnie teraz zjedziecie za to, ale może skoro Twój chłopak posiada już takie, a nie inne perfumy, to może warto zaszaleć i przeżyć przygodę różną o 180 stopni od tego co zna?
Żadnych z tych perfum nie spróbujesz w powszednich perfumeriach, a gwarantują Ci takie wrażenia, jakie żaden z powyżej wymienionych perfum Ci nie dadzą.
Daję po prostu pomysł, bo
  • Odpowiedz