Wpis z mikrobloga

#bf1

@kubakabana:

Muszę sobie #!$%@? przerwę zrobić bo mnie #!$%@? strzeli na miejscu z tymi ludźmi. Ta gra potrzebuje twardych capów na snajperów, bo ludzie nie umieją myśleć za siebie i nie dorośli jeszcze widocznie do podejmowania dobrych decyzji samodzielnie (°° 80:2 lekkim czołgiem bo byłem jedyną osobą zainteresowaną aby go #!$%@?ć, no ja #!$%@?.
  • 10
@ZmutowanaFrytkownica: I to żeby to był jeszcze jakiś ciężki landship. #!$%@? zwykły FT-1. Przez całą grę farmił piechotę jak gówno i nikt nic z tym nie robił. Sam go goniłem z granatami i 2 razy go #!$%@?łem. Reszta wolała być farmiona z haubicy mając snajperki w rękach. I KDR z nich jakieś 0.6 kiedy ja biegając z shotgunem miałem 1.8. No po prostu #!$%@? mać!!!!11 Na #!$%@? bierzesz snajperkę jak nie
@Khaine: pamiętam jak w BF3 grałem tryb hardcore na sekwanie - 24 graczy w drużynie i tylko jak byłem technikiem, reszta to medycy albo zwiadowcy. Czołg przeciwnika robił co chciał, byłem jedynym technikiem, gośc w czołgu miał dwóch typów, którzy go naprawiali. To był mój ostatni raz kiedy grałem hardkor (°°
@saper_vodiczka: Oczywiście że zjebią. Ta gra jest zbyt wybita z balansu pod competitive. Ponadto nadal nie mają anticheata. Tak skomplikowana gra jak BF1 to nie jest takie hop siup aby to zbalansować. CS jest prosty jak konstrukcja cepa i tak lata zajęło zanim wszystko było dograne. Więc jak dla mnie to będzie porażka.