Wpis z mikrobloga

  • 100
Byłam wczoraj z moim niebieskim na wyjściu na miasto ze znajomymi. Af kors wyjście było halloweenowe, z zamiarem dobrej zabawy i picia w fajnych strojach. Nie dodam Ze na 20 osób miały 3 osoby kostiumy, w tym ja i #niebieskipasek . no #!$%@?, zalowalam troszkę ze nie zalozylam swoich ciężkich obcasow i ze nie ubralam się jakoś seksownie, tylko wręcz przeciwnie. Ale wybaczają wszystko mi, reakcje ludzi. "O #!$%@?,ale się zesralem" "o ja #!$%@?!" itd itd. Bawiło nas to niezmiernie. Nastała godzina 23, my w kinie, jakieś laski nas zaczepily, chwalily ze fajnie, ze w Anglii to jakbym tak przyszła to ze spoko a ze w Polsce sama cebula, Ze Anglia to taka fajna i wg,chyba z niej przyjechaly, a na duży popcorn brakowało im kasy, i doplacaly drobnymi.
Ci od Heliosa się gapią ale starają się zachować poważnie, w końcu są w pracy. Idziemy na swoje miejsce, ludzie po drodze krzyczą. I tutaj historia wchodzi która napisał @Turrsky link do wpisu
Po sprawdzeniu nas przez ochroniarzy,nie poszlismy na jeden film pt "redwood" bo niebieski miał do pracy na godzinę 6.
Wychodząc z kina, po schodach mijalismy ludzi którzy wracali z przerwy na papierosa. Wtedy strachu z ich strony było najwięcej, co mnie cieszyło. Wiele osób chwalilo, inni tylko srali po gaciach, ale skoro były takie reakcje, strój uważam za udany. Niezmiernie cieszy mnie fakt, ze strój z allegro i moje jakiekolwiek umiejętności plastyczne,sprawiły ludziom tyle radochy.
#truestory #halloween #helios #makeup
Nooiiizy - Byłam wczoraj z moim niebieskim na wyjściu na miasto ze znajomymi. Af kors...

źródło: comment_cpAJVDt3XFNKUtOBXn5cU1dPcj5G42kb.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz