Wpis z mikrobloga

@pro_mode: jak mam zrozumeic dowcip, skoro nei znam sytuacji i historii postaci XD

To tak jak krecic beke z Kaczynskiego odnosnie wzrostu/kota/braku partnerki/konta w banku wiedzac tylko i wyłącznie to ze Nazywa sie Jarek i jest z Pis'u XD
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: @pro_mode:

W tym wypadku humor jak gust jednemu się podoba/wywołuje śmiech innemu nie. W kontekście poziomu wypowiedzi posłanki z obrazka to mnie ten opis śmieszy, dodatkowo na tle mównicy sejmowej. Gdyby była z Pisu też bym umieścił, bo by mnie to śmieszyło.
  • Odpowiedz
@ignore48: to uczucie kiedy ludzie próbują robić debila z osób wykształconych, inteligentnych i w zasadzie będących jaśniejszą stroną naszej polityki.

Zaorałaby niejednego wykopka a #!$%@? robią z niej jakąś debilkę.
  • Odpowiedz
@ignore48: U niej problemem jest to że nie radzi sobie ze stresem, za szybko nie denerwuje i wtedy plecie głupoty. Ale gdy jest spokojna to wypowiada się bardzo rzeczowo i nie raz ora pseudo specjalistów z pisu. Wystarczy obejrzec odcinek krpoki nad i kiedy była razem z Tarczyńskim i kiedy on #!$%@?ł głupoty ona spokojnie czekała i poźniej obalała jego kocopoły
  • Odpowiedz
z osób wykształconych, inteligentnych i w zasadzie będących jaśniejszą stroną naszej polityki.


@iAmTS: Moje nieszczęście - kiedyś dałem szansę i stwierdziłem, że posłucham tej babki z nowej partii. W końcu miała być ekspertem gospodarczym.

Słucham, słucham i co "ekspert gospodarczy" wie? No na przykład wie, że nie wie ile wynosi kwota wolna od podatku PIT. Nie, że nie wie co do złotówki tylko nawet rząd wielkości jest jej
  • Odpowiedz
@nie_daje_rady: przecież ona się bardziej zna na prawie, szczególnie konstytucyjnym (jest prawnikiem). Czemu niby miałaby być od gospodarki? Tam raczej od tego jest Petru.

Jej oranie wszystkich Piotrowiczów i reszty cymbałów od prawa jest zwykle świetne i do bólu merytoryczne.
  • Odpowiedz