Wpis z mikrobloga

@Zielski: słuchawki z zestawu od Apple maja „ukryte” takie przyciski :) np. dwa kliknięcia w pauzę to następna piosenka, trzy - poprzednia. Jeszcze coś tam było, ale nigdy w sumie tego nie używałem. Chyba rzadko ktoś tego używa, może dlatego nie ma
@Ichaerbledd: muszę Cię zasmucić, wcześniej były inne telefony, które też potrzebowały przejściówki. Jedne z pierwszych z POP-Portem to zdaje się 6610, 3100, 6100 do tego we wcześniejszych nokiach było wejście na jack 2,5mm więc żeby podłączyć normalne słuchawki na 3,5 trzeba było przejściówki. To samo chyba pierwszy albo jeden z pierwszych telefonów z MP3 Siemens SL45 też miał swoiste gniazdo, potrzebna była przejściówka która chyba nie istniała więc sam sobie taką
@Ichaerbledd: To jest jedna z niewielu rzeczy, które mnie #!$%@?ły w starych Nokiach i które też po trochu przyczyniły się do ich upadku. Dopiero z czasem zaczęli dawać jacki i USB, ale w zaawansowanych modelach np. takim e61i jaki miałem dalej było to durne złącze - do słuchawek i do kabla data jedno, tfu.