Wpis z mikrobloga

@trustME: Nie jest ci szkoda, ponieważ i tak zamierzasz wydać cytat”ale widzę ze muszę poczekać i to ewnie z op roku”. Gdyby ci było szkoda kupić po prostu byś nie kupił i nie pisał o tym a wykopie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 28
@Rupertciak jest mi szkoda zapłacić więcej niż to konieczne, o to mi chodzi. Co innego jak coś jest po prostu drogie i cena nie jest wynikiem krótkoterminowego zawirowania A po prostu wartość produktu jest wysoka
  • Odpowiedz
@trustME: Jeśli wartość produktu jest wysoka to oznacza, ze zarabiasz za mało. Dla mnie za wysoka wartość jest Audi, wiec nie mam i nie żale się na wykopie. Sam sobie zaprzeczasz. Zmień prace i zacznij zarabiać więcej to sobie kupisz ram.
  • Odpowiedz
@let_it_be: Kolega nie chce zapłacić tyle na ile wycenia obecnie rynek dany produkt czyli nie ma to nic swawolnego z chęcią przepłacanie, a po prostu go na dany produkt nie stać. O rzelacaniu możesz mówić gdy masz iPhonie i telefon z Androidem do wyboru. Nie ma dobra zastępczego za pamięć ram. Jak cię niemając na zakup ramu. To oznacza ze nie stać cię na ej produkt, tyle.
  • Odpowiedz