Wpis z mikrobloga

@L_Anarchiste Jeśli osoba została skazana prawomocnym wyrokiem, co złego w publicznej egzekucji. Lecę za dwa tygodnie do Iranu, mam nadzieję że się na jakąś zalapie. Skoro jest zapotrzebowanie na takie widowiska w czym istnieje problem? Tak byłem w Arabi Saudyjskiej, nie miałem okazji żadnej zobaczyć bo przelatywalem tylko. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@L_Anarchiste Ja filmy tego pana nie uznaje za sztukę. Dobrze zobrazowana egzekucja może mieć miano sztuki. Dobrana muzyka, światła, nie powinniśmy innym wyznaczać kanonu piękna.
  • Odpowiedz
@naciski: Nie wiem o co chodzi, więc zacytuję swoją wypowiedź do której się prawdopodobnie odnosiłeś i przeczytaj sobie jeszcze raz

Typowe polaczkowe stwierdzenie, nie lubisz nie komentuj. #!$%@?, to już można mówić tylko dobrze o czymś?
  • Odpowiedz
@Kotel_: Niestety, ale ten film dla "karyn i sebków" jest na pierwszym miejscu w box office w 2017, zarobił $12,007,949.

W 2016 Pitbull Niebezpieczne Kobiety zarobił $14,147,163. Też pierwsze miejsce w box office.

Widać, że obojętne jak słaby jest jego film to przynosi bardzo duże dochody. Skoro takie gnioty tyle zarobiły to głupotą byłoby nie kręcić następnych.

Tylko trochę wstyd, że według większości Polaków na takie filmy warto iść do
  • Odpowiedz
@Kotel_: Ehh i ten człowiek zrobił najlepszy polski serial "Pitbull", po czym zaczął kręcić same gnioty. Jeszcze służby specjalne były spoko, ale te dwa nowe Pitbulle były naprawdę z ogromną ilością sebkowego humoru. Mam nadzieję że Pasikowski zrobi porządny film i przywróci Pitbulla w chwale.
  • Odpowiedz