Wpis z mikrobloga

  • 0
@KrisCane target jest ale robi dużo krzywdy np służbie zdrowia w Botoksie. Bo pokazuje jej zakrzywiony obraz. Tępa Karyna i Sebek niedojebek mają przez to swój nowy obraz tejże instytucji, która to potwierdza. Takich ludzi są tysiące. Chciałbym zobaczyć jakieś sprawozdanie lekarzy o zwiększonej wypaczonej "świadomości" pacjentów po tym filmie. Nie wiem czy wiecie ale po serialu CSI w USA powstał efekt właśnie tego CSI, który zrobił wiele niedobrego.
  • Odpowiedz
@worldmaster: jakie "wszyscy się bawili na jego filmach"?? Pitbull nowe porządki i niebezpieczne kobiety to też gnioty na które ludzie poszli tylko dlatego że liczyli na dobrą kontynuację pierwszego i jedynego Pitbull'a. A druga sprawa to skoro zrobił film jeszcze #!$%@? od dwóch ostatnich to dlaczego ludziom miałoby nie #!$%@? ? Bo kiedyś tam nakręcił cośl dobrego to już zawsze mamy mu przyklaskiwac?? Dałam się nabrać na "nowe porządki" ale
  • Odpowiedz
@art212 Muszę się z Tobą zgodzić ale czy właśnie takie filmy nie mogą oglądać z 'przymrużeniem oka'? W Polsce jednak dużo ludzi wciąż odbiera rzeczy zbyt na serio, oglądałem ten film i od razu wydał mi się bliższy komedi niż tego co naprawdę dzieje się w służbie zdrowia. Jednak moj znajomy Janusz powiedział że właśnie tak wygląda służba zdrowia i firmy farmakologiczne. Nie wyglądają, pracowałem trochę w sprzedaży i coś na
  • Odpowiedz
  • 1
@KrisCane nigdzie nie wspomniał, że jest to film przesmiewczy. Nawet podkreślał swoją wiarygodność przy tym wysrywie ze służbami specjalnymi... Zresztą ironię mało kto zrozumie w tym kraju.
  • Odpowiedz
popularnosc jego filmow to obraz spoleczenstwa. dodajmy do tego wybory, no coz mozna sie pomylic, ale poparcie + antyszczepionkowcow i naprawde jestesmy narodem debili.
  • Odpowiedz
@demolitioon: Ja lubiłem serial Pitbull i film Pitbull. Po Nowych Porządkach się zawiodłem ale nie był straszny. Nie chciałem już widzieć więcej szajsu od niego ale kolega strasznie namawiał że Niebezpieczne Kobiety zajebisty, straciłem czas oczywiście na to gówno ale czego się spodziewałem jak ten kolega podniecał się też Porządkami. Botoks omijam szerokim łukiem. Swoją drogą te Sebki którym się podoba muszą mieć straszną rozkminę czemu wszyscy mówią że to
  • Odpowiedz