Wpis z mikrobloga

OBUDOWA ORICO 2139U3 2.5 inch USB 3.0 Micro B Hard Drive Enclosure
Przyszła dzisiaj równo po 14 dniach z #gearbest
https://www.gearbest.com/hdd-ssd/pp_592360.html?utm_source=email_sys&utm_medium=email&utm_campaign=shipping

Normalna cena w dniu zakupu: ~26,70pln
Cena zakupu 18,70pln (z kodem)

W zestawie kabelek i instrukcja.

Moja ocena: produkt wykonany dokładnie, odczuwalnie szybsza praca niż w przypadku kieszeni USB 2.0 z której korzystałem wcześniej. Jeśli ktoś planuje dużo nosić ze sobą dysk obstawiam, że plastik z czasem się porysuje. Dysk komunikuje się z nami mrugająca diodą niebiesko/fioletową. #zakupyzchin #itemyzchin
barbapapa - OBUDOWA ORICO 2139U3 2.5 inch USB 3.0 Micro B Hard Drive Enclosure 
Przy...

źródło: comment_qjoRvRfQ9gYzzk4Lcg5rNQuU2bsO6Nvr.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodam ze marka ORICO ma oficjalny sklep na aliexpress. Nie ma kuponow, ale zwykle na ali jest taniej gdy gearbest nie da jakiegos kuponu

@barbapapa: sprawdzales czy to legitne USB 3.0? czasem daja 2.0 z niebieskim plastikiem dla zmyły.
  • Odpowiedz
z jaką prędkością kopiuje dane?


@JRtI: porównywałem tylko patrząc na czas kopiowania i to co pokazuje się w okienku kopiowania (windows 7). Mogę przetestować jakimś konkretnym softem ale program nie może kasować danych na nośniku. Jakieś propozycje czym?
  • Odpowiedz
@barbapapa: mam podobną i nie jestem zadowolony.
Transfer to max 33MBps (upload lub download), ten sam dysk w starej kieszeni USB 2.0 miał 22MBps.

To nie wina dysku (po sata śmiga około 120MBps, ani usb jakie mam w laptopie bo na szybkim penie śmiga po 90MBps)

W załączniku zdjęcie chipsetu jaki mam w mojej przezroczystej obudowie, kabel oczywiście usb3.0 (z tymi dodatkowymi 5 pinami)
gchmurka - @barbapapa: mam podobną i nie jestem zadowolony.
Transfer to max 33MBps (...

źródło: comment_adkCHllBoEUYX9oIT1Vdv6ld8NNaxkNT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz