Wpis z mikrobloga

@Darkejas: zamiast Korwin to powinien byc PiS albo ewentualnie KuPiS...
Korwin to juz chyba dawno i nieprawda, oni teraz raczej w strone neo-komuny / narodowego socjalizmu ciagna.
  • Odpowiedz
@Darkejas: Tylko, że korwinistyczna definicja lewactwa w wielu punktach mija się z sebixowską. Korwin sam mówił, że bardziej wolałby dać zasiłki muzułmanom niż Polakom bo przynajmniej rozleniwi tych pierwszych a nie dumnych Lechitów. Już widzę jak to, że hehe "ciapaty" dostaje kasę od państwa a dumny narodowy Seba nie zaskarbia Januszowi elektorat ulicy xd

@pk347: Myślę, że gadka mussolinistów z Ruchu Narodowego trafia do nich bardziej. PiS ma jednak zbyt
  • Odpowiedz
@Darkejas: no nie bo korwin w wielu sprawach mysli logicznie. Moze ma jakiegos aspergera bo nie potrafi zachowywac sie jak typowy polityk co wszystkim slodzi i sie podklada z najlepszej strony. A prawaki i lewaki to idciowi, ktorzy nie powinni miec praw wyborczych
  • Odpowiedz
@razenas to jest taka chłopska logika która na pierwszy rzut oka wygląda spoko ale jeśli się w nią zagłębić to jest płytka a świat jest bardziej skomplikowany.

Dlatego tak dobrze porywa gimbów i ludzi nieskomplikowanych.
  • Odpowiedz
@DonPablito Wedlug mnie bardzo dobrze sie nia posluguje :) Jak ma cos/kogos wyjasnic to robi to bez problemu. Dodatkowo nie ma tej magicznej otoczki bycia dobrym. Nie zmienia swoich pogladow. Popelnia bledy w wypowiedziach (np odnoszac sie do Hitlera czy innych #!$%@? rzeczy)

Poki co jakakolwiek inne opcje u mnie przepadaja bo nie wierze zadnemu innemu politykowi, bo sie okazuje ze praktycznie wszyscy sa w jakichs aferach
  • Odpowiedz
@Darkejas: Kurde, w sumie to jestem gimbusem i jestem raczej za prawicą ale nie mam nic wspólnego z opisywanym stereotypem, no może poza #!$%@?ą gimbową fryzurą. No i nigdy nie poparłbym JKM, bo ten człowiek ma najwięcej do powiedzenia na tematy, na które z jego wiedzą nie powinien się wypowiadać, bo bredzi. Co ze mną nie tak?
  • Odpowiedz
@Likaox
- gimboprawicowa fryzurka
- śmierć konfidentom
- dresy bodaj pumy
- zakaz pedałowania
- bluza z orłem i flagą
- buty do poharatania w gałę
- pan z zakolami
- korwin
Jeśli większość zaznaczysz na tak, jesteś prawicowym gimbusem. Mam nadzieję, że pomogłem
  • Odpowiedz
@niewieski: Tylko #!$%@? fryzurka się zgadza ale i tak utrzymuję, że jestem za prawicą i jestem głupim gimbusem. Dodam tylko, że nie ma moim zdaniem dobrej prawicowej partii w Polsce, a szkoda.
  • Odpowiedz
@razenas Ja właśnie o tym. Nie dziwię się że niektórych porywa taka nieskomplikowana wizja świata. Tylko że w części spraw zwyczajnie nie ma racji bo nie da się tego ogarnąć w 5 minut.
  • Odpowiedz