Wpis z mikrobloga

@Bonusr:
zalezy kogo bedzie wiecej
a) ludzi ktorzy beda pozbywac sie inwestycji bo kredyt nie splacony albo wywalili z pracy - btc jest jedną z ryzykowniejszych inwestycji wiec pierwsze pojdzie do odstrzalu
b) ludzie ktorzy uznają ze BTc to gold 2.0 i swietny srodek na zabezpiecznie przed kryzysem

ja stawiam na to drugie
  • Odpowiedz
@Smule: też mam taką nadzieje. głosów o nadchodzącym kryzysie coraz więcej. i coraz więcej tych głosów wspomina o BTC jako sposobie zabezpieczenia sie przed skutkami. I wg mnie ma to sens. tyle za ja sie nie znam :D
  • Odpowiedz
@Bonusr: Kryzys w 2008 roku był spowodowany przez banki, które obracały hajsem ludzkim w scamach. Pokaże to, że inwestycja w banki jest problematyczna i ludzie będą chcieli mieć kasę u siebie - to moja opinia
  • Odpowiedz
@Bonusr: Myślę, że nie wiem :P W sensie przeciętny człowiek nie wie o BTC (często) i raczej w fiaty. Ale czy to coś zmieni, to nie wiem. Natomiast bank żyje z okradania ludzi. I nie mówię tu o prowizjach, ale o to, że może drukować pieniądz i obracać hajsem ludzi.

Dość słaby interes dla ludzi jest, ale trzymają hajs - a banki chcą coraz więcej hajsu od ludzi (dlatego często by
  • Odpowiedz
@Bonusr: Zalezy też od trendu. Teraz jest trend wzrostowy. Ale czy w trendzie spadkowym kryzys będzie w stanie odwrócić trend? ;) Czy może BTC zrobi +30%, a potem pójdzie jeszcze niżej?

Jak na szitach w maju i czerwcu (podczas hossy) rzucali newsami o betach i update'ach to były wzrosty o kilkaset %. Teraz na szitach jest bessa i czasem jak wpadnie jakiś ważny update to idzie pompka 20% i potem do
  • Odpowiedz
@Bonusr: Ludzie będą chcieli swoje pieniądze trzymać u siebie, zabezpieczone przed inflacją, Bitcoin wystrzeli w górę, a ludzie go trzymający wyjdą z kryzysu jako nowe pokolenie najbogatszych ludzi świata.
  • Odpowiedz