Wpis z mikrobloga

Wlasnie zepsul mi sie samochod sluzbowy. Poszlo sprzeglo. Stoje na jakims zadupiu we #wroclaw , glodny jak ja #!$%@?, szef mowi ze to moja wina ze sie auto #!$%@? (tak jak wszystko na budowie) i zebym sobie sam radzil bo on nie ma czasu (10 minut od jego budowy jestem), jakies ostatnio caly czas ma waty i pretensje, no to czekam na drugiego pracownika zeby mnie odholowal, bedzie za 40 minut, a ja z #!$%@? w miedzyczasie poszukam nowej roboty ☺trzymajcie kciuki Mirki zebym cos sensownego znalazl ( ͠° °)
#praca #pracbaza ##!$%@?
  • 30
  • Odpowiedz
@przypadkowylogin: Lżej zaczyna chodzić pedał i "ślizga" się przy zmianie biegów. Jak walnie to nie zmienisz prosto biegów bez dostosowania wcześniej obrotów gdyż zębatka na skrzyni będzie twardo trzymać bieg którego zużyte sprzęgło nierozepnie.
  • Odpowiedz
@cozaasy: W takich sytuacjach zepchnij auto na chodnik/pobocze, wystaw trójkąt za szybą, zamknij auto i powiadom szefa gdzie stoi dając info, że ty sobie wracasz sam do pracy/domu. Jego pśim obowiązkiem jest ogarnięcie JEGO auta. Jak cebuli z assistance czy przy naprawach aut to niech zbiera teraz tego owoce.
  • Odpowiedz
@cozaasy cumplu, skoro powiedział żebyś sobie radził to trzeba było dzwonić po transport do kumpla albo ubera, zamknąć tego rzęcha, podrzucić klucze do pracy i to #!$%@?ć. Niech Janusz sam sobie holuje
  • Odpowiedz