Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi 5 vs Mi 5s vs Mi 5x vs Mi A1 - który teraz opłaca się brać? Najchętniej brałbym Mi5, ale ciężko go upolować. Mi 5x/a1 chodzą po cenach jak Mi5 przed 2 miesiącami, a są gorsze.
Jak bardzo gorsze są Mi 5x/A1 od Mi5? - widzę słabszy procek, układ graficzny, brak NFC - czegoś jeszcze brakuje? różnica jest odczuwalna?
Jak bardzo lepszy jest mi5s od mi5? - opłaca się dołożyć? Wiem, że zawsze mogę dołożyć milion cbl i kupić akcelerator cząstek, ale nie za bardzo go potrzebuję.

#xiaomi #mi5 #mi5x #mi5s #a1 #smartfon
  • 11
@powalacz: No spoko, i krytycznych aktualizacji bezpieczeństwa też nie? Przez wsparcie nie mam na myśli rozwiązywania problemów, ale np. priorytet przy tworzonych romach, aplikacjach itd.
@powalacz: No widziałem właśnie, że cena jest niezła w porównaniu do osiągów, ale chyba wolę mieć coś wolniejszego, z ciut lepszym supportem. Poza tym są brzydsze od Mi, ale tu każdy będzie miał swoje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za sugestię.
@grajlord: a co ty chcesz dokladac do mi5s wzgledem mi5?
Jak s obecnie z kuponami to okolice najtanszych mi5 jak jeszcze byly dostepne.
5x to zupelnie inna konstrukcja i blizej mu do redmi note 4, niz flagowcow z serii mi.
Mi5 juz sie nie kupuje.
@grajlord: Jakbyś był zainteresowany to mam na sprzedaż Mi 5, używany niecałe 5 miesięcy, wersja 3/64. Od początku w oryginalnym etui Xiaomi, szkło. Do tego nowe szkło Nillkina. Za 850 zł + ewentualna wysyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)