Wpis z mikrobloga

@Vadzior który lvl?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mitman zgadzam się, gra bez pacca jest bez sensu, jak nie jesteś za bardzo przy $ to zrób sobie Rpka, kupisz pierwszego pacca za zł, a potem jak trochę przymaniaczysz i szybko dobijesz 100~ to możesz już spokojnie zarabiać na pacc za gp
  • Odpowiedz
@Vadzior: Czyli tylko ja mam tendencję do tworzenia postaci 0- 130~, sprzedawania, dwa tyg bo znowu tibijka mi się marzy, hyc, dobijam 130 i kółeczko. Teraz myślałem, sprzedam RP, ogarnę tylko Linuxa, mam lagi przez multimedie,a pingzaper mi nie działa. Dupa, ogarnąłem zewnętrzny net, i oczywiście wczoraj kupiłem pacca :D
  • Odpowiedz
@michael93pl: Ja nigdy konta ani gp nie sprzedałem. Mam dwa konta z paccem non stop od jakiś 10 lat, a na jedne nawet nie loguje xD Domki tam trzymam tylko. Żałuje tylko, że kiedyś robiłem nowe konta, a nie postacie. Też liczyłem, że może kiedyś sprzedam te stare konta.
Ja nigdy z lagami problemów nie miałem. Widzę czasem na pedii jak ludzie narzekają, a ja nic. Z 15 lat temu może
  • Odpowiedz
@Vadzior: Ja niestety jestem zmuszony korzystać z multimedia bo jedyni maja kable koło mnie ale przypomniałem sobię, że kobieta ogarnęła neta pod terminal dla firmy, która jej nie wypalila i mamy nielimitowanego neta z play który leżał od pół roku w szafce : D działa jak ta lala. Grasz na secura? Ja tylko Antica( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FoxX21: Na tym lvlu trochę risky ale polecam noob rosh i bicie krauzaora czy jak on tam się zwie. Tam leci itemków masowo, już na tym poziomie hunty po 100k profit na godzinke są osiągalne. Tylko rada - mega uważaj i nie zdziw się, jak weakend frazzle zada Ci 800, bo kiedyś padłem od niego i silencera na combo na jakimś 110. Generalnie nigdy ale to nigdy nie daj się trapnąć
  • Odpowiedz
@michael93pl: jeszcze jedno pytanie mam: jakich potionów mam używać aby się leczyć? bo aktualnie używam strong mana potiony + czary i tylko tego, czy lepsze będą great spirit potiony czy tak?
  • Odpowiedz
@FoxX21: Tutaj Ci mocno nie podpowiem, ja zawsze czary + strongi, a spirit potki używałem tylko, gdy było gorąco. Nie wiem czy to jest optymalne czy nie, mi tak było wygodniej i jakoś źle na tym nie wychodziłem
  • Odpowiedz