Wpis z mikrobloga

@GrzyBeeeeeK: bo lubię walczyć bo płaca, bo mój samochód/samochody sporo pała:))) bo lubię doświadczenie bojowe, bo uczę się wieku nowych rzeczy , bo szlifuje tematykę tworzenia i neutralizacji ładunków , bo uczę się snajperki itd.Bo to moja dziedzina Poprostu
  • Odpowiedz
@GrzyBeeeeeK: bo lubię walczyć bo płaca, bo mój samochód/samochody sporo pała:))) bo lubię doświadczenie bojowe, bo uczę się wieku nowych rzeczy , bo szlifuje tematykę tworzenia i neutralizacji ładunków , bo uczę się snajperki , bo lubię strzelanie do celu, bo w Pl nie mogę tłuc z rpg, bo strzelnica kosztuje 4 zł za sztukę 7,62 a tu mi płaca za to ze mogę....bo mam milion powodów za a tylko
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: jesteś w bledzie, chłopcy co pływają nie bardzo chcą o tym mówić jak widzisz.Inna sprawa ze na statkach słabo płaca a i ludzie którzy tam trafiają są z tzw łapanki .Ja jednak pozostanę przy swoim.Jak chcesz znaleźć, znajdziesz bez problemu:)
  • Odpowiedz
@Kreation: ale mi pieniędzy nie brakuje, natomiast nadwyżki dobrze robią na sen:) w Pl mam całkiem dobrze prosperujący biznes, dom itd.Co będzie jak zginę? No wtedy już nic...bez różnicy natomiast bez nogi czy ręki to faktycznie może być mało komfortowe i to przychodzi do głowy...nie tylko mi.Sa takie rozmowy.Tak samo jak nie dać się pojmać w walce, na to jest procedura której nie napisze ale przeciw działa temu żeby cb
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: czyli wiesz jaki sport pływa ludzi....zgadza się? Większość jest mocno umowna.Dla mnie słabo ale statki to nie działania wojenne, i jeśli pływasz to wiesz ze są miejsca gdzie bron idzie do zbrojowni i jej nie posiedzisz bo jesteś na wodach terytorialnych i nie możesz.Statki to inna specyfika.Tam tylko chronisz ...tu w sumie tez ale...Jesi wiesz gdzie szukać znajdziesz.Ja wiem ze zaciąg w Pl jest karalny a ja karana być
  • Odpowiedz
a swoją droga to musisz na emeryturę iść żeby pracować :))))


@onajedna17: :P Dobre.

Podsumowując - jesteś zatrudniona w prywatnej firmie, która na Ukrainie spełnia funkcję naszej Obrony Terytorialnej w razie 'W' - ochraniasz jakieś ważne punkty na tyłach.
Jak dla mnie - spoko. Coś tam pewnie zarobisz, postrzelasz sobie, na pewno będziesz miała
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: nieee, stoję w wodzisny, szyrokino...obiektów ważnych brak bo to front.Sektor M , najbardziej zapalne punkty na całej linii.Ukraincy nie maja Ot, a gwardie.Gwardia została cofnięta z linii frontu, dlaczego nie wiem.Donbas, azov czyli największe bataliony zostały wcielone do regularnej i zdjęte z walk.Oni zajmują się ochrona obiektów wojskowych, rządowych itp
  • Odpowiedz