Wpis z mikrobloga

@onajedna17: Niezly hardkor, ale szanuje , bo to zawsze troche adrenalinki. Tylko nie wiem skad ty wzielas cenę 4 zl/1x7.62 , bo to strasznie drogo. Nie mowiac juz o tym, ze jak masz pozwolenie na bron to amunicja wychodzi bajecznie tanio (a obecnie pozwolenie na bron do celow sportowych dostac to tylko formalnosc - fajna sprawa miec w domu takiego AR15 ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Trixie: niezawiśli do Polaków? Od upałem wrażenie ze mówisz o mnie....znajdź jakiś akapit na potwierdzenie ze nienawidzę polakow, ze nie posiadam polskich dokumentow(jakim codem jestem w sg?) karta Polaka się nie kończy, to pobyt stały dla ludzi polskiego pochodzenia dający wiele przywilejów np zniżki 50 proc na komunikacje, darmowe muzea itd.Ja nie posiadam
  • Odpowiedz
@pejczi: posiadam 4 jednostki broni tylko Wifzisz, na wykopie musisz napisać bardzo dosadnie i treściwie, inaczej nikt nie zrozumie.Ogolnie takie pytanie jest dziwne....na które odpowiedziałam .Na ua 1-5,45 do AK kosztuje teraz 1 dolar i inaczej nie ma.W Pl ceny są dużo mniejsze.
  • Odpowiedz
  • 4
@onajedna17 Tak czytam i dochodze do wniosku ze jestes bardziej niz #!$%@? i glupia xD
@atoic Co jak co, ale ty nie powinnad jej wytykac showupa XD Lubie z ciebie gnic XD
  • Odpowiedz