Wpis z mikrobloga

@KapitanDelfin: złoto też chcesz kupować na kilogramy? Powiedzmy że 1 bitcoin to tyle co 1 kg złota. W użyciu codziennym są małe jednostki - monety 1 oz., 1/2 oz, 1/4 oz. a nawet 1/10 oz. Tak samo będzie z bitcoinem.
  • Odpowiedz
@KapitanDelfin: nie ktoś tylko my, Dalej będziemy kupować i pompować swoje majątki. A kto głupi niech zostaje w inflacyjnym fiacie. Jedno mnie tylko martwi. Będziemy najbogatszymi ludźmi na świecie ale i najbardziej prześladowanymi przez złodziei. Rządy nie lubią bogatych, socjaliści nie lubią bogatych ale damy radę.
  • Odpowiedz
nie ktoś tylko my, Dalej będziemy kupować i pompować swoje majątki. A kto głupi niech zostaje w inflacyjnym fiacie. Jedno mnie tylko martwi. Będziemy najbogatszymi ludźmi na świecie ale i najbardziej prześladowanymi przez złodziei. Rządy nie lubią bogatych, socjaliści nie lubią bogatych ale damy radę.


@pawlo74: O ja #!$%@? XD Takiej masy foliarskich bzdur to nie widziałem od dawna. Serio, zalecam jakąś terapię przywracającą kontakt z rzeczywistością, bo to już się
  • Odpowiedz
Zacznij studiować historię.


@pawlo74: Ja już studia skończyłem, to po pierwsze. Po drugie - jakbyś sam studiował historię to byś wiedział, że nawet gdyby BTC urósł, to go rządy rozerwą na strzępy w pierwszej chwili jak stanie się dla nich zagrożeniem i jesteś dziecięco naiwny jeśli myślisz, że tego nie zrobią xD Po trzecie - BTC jest deflacyjny, nie nadaje się na pełnienie funkcji pieniądza, bo zniszczyłby świat zahamowaniem wszelkich inwestycji.
  • Odpowiedz
@RobertDeNiro1: natury ludzkiej nie zmienisz, zawiść, ten co nie ma zawsze będzie chciał zabrać temu co ma. Nic na to nie poradzisz. Dlatego bardzo ważne aby wciągnąć w to jak najwięcej ludzi. Jeżeli biedaki będą mniejszością albo najlepiej aby nie było ich wtedy nie będą chcieli okradać innych bo sami będą mieć.
  • Odpowiedz
@Smule: gsybym był chciwy to wybulałbym się jak jak Ty dla każdego #!$%@? satoshiego. Ja mam na to #!$%@?. Ja śpię spokojnie po nocach podczas gdy Ty wisisz na wykresach. Hipokryzja. Mi wystarczy to co mam. I nie przejmuję się, że jutro spadnie.
  • Odpowiedz