Wpis z mikrobloga

#projektfilipiny
tak jak wspomniałem w filmie na tubie przymierzam się do sprzedania #tesla, a dokładniej zamiany na jakiegoś mniejszego elektryka plus, coś na weekend.
Na te dwa lata muszę maxymalnie obniżyć wydatki, i jednym z takich wydatków jest auto. Nie chcę jednak rezygnować z przyjemności, i ewentualnej inwestycji.
Mam kilka modeli na oku, jednym z nich jest e30 lub e28, mój znajomy odradza mi jednak takie auto, na rynek norweski.


Zobaczymy, na chwilę obecną muszę wytargać #whitepower z warsztatu i dogadać się co do zamiany na ZOE

a może mirki mają jakieś propozycje ( ͡ ͜ʖ ͡) cena do 50k pln

#carboners #norwegia
localgoodness - #projektfilipiny
tak jak wspomniałem w filmie na tubie przymierzam s...

źródło: comment_nICA32fzd7DLUEK2KSRq2b56eImOyzVr.jpg

Pobierz
  • 13
@localgoodness: Sam myślałem o audi 100 jako o projekcie, przy którym można by podłubać trochę i zrobić sobie auto z lekką fantazją aby móc nieco poszaleć :) Niestety ciężko o jakieś przyzwoite wersje silnikowe, 2.2T i 4.2v8 jeszcze w NO nie widziałem, 2.8v6 czasem się pojawia, ale też jest bardzo trudno dostać. Jak chcesz żeby trzymało wartość to kup coś z wisienek, typu amg albo jakąś m-kę, ale to niestety nie
@localgoodness: Merce to też fajna opcja, sam bawię się w w210, ale rdza niestety psuje zabawę, więc nie polecam. Natomiast w124 w coupe to naprawdę wdzięczny temat do roboty i moim zdaniem można niezłe efekty uzyskać pakując weń trochę serca i kasy.
Samochód jako inwestycja. Ciekawych rzeczy się człowiek dowiaduje. Generalnie wszystkie auta, o których tu wspomniano, to raczej skarbonki niż inwestycje.