Wpis z mikrobloga

@Pan_Krolik: 2 osoby z zerowym językiem szukają pracy na magazynie. Na czas dłuższy niż pół roku. Chcemy zostać tam koło 2 lat, w tym czasie liznąć języka, potem znaleźć starą i bogatą bezdzietną kobietę i postarać się by dostała zawału i zebrać majątek. :) /

A wracając do rzeczywistości, szukam agencji pracy która zapewnia miejsce spoczynku i pozwoli zarobić na tyle by żyć i zaoszczędzić. Jestem operatorem wózka widłowego wysokiego składu
@Silvervend: Zadzwonię jutro, z tego co widzę zgubi mnie na starcie brak języka.
@yazir: Tak czy siak, nie mam wyjścia jak zobaczyć, skontaktować się i znaleźć opinię...

Przejrzałem ofertę silverhand, czas znaleźć opinie. :)
Dzięki @yazir

@DobryKocur: Solsbury bez ang przyjmuje dopiero od Stycznia, jeśli znasz to bez problemu do Next zatrudniają. Jakbyś przyjeżdżał do mnie to dam Ci liste agencji itp. tak więc w przeciągu tygodnia bez problemu coś znajdziesz :)
@sorek Właśnie obaj z angielskiego zerujemy, on niby się uczył go ale z jego rozumem sam obstawiam że wie tyle co ja. Nie sądzę żeby to był choć komunikatywny. Chyba że I'am Poul, i live in Mszczonów. I have swiss knive and 50 euro. My hobby is survival. I już po Angielsku. Czas na pojedyncze słowa. Może bym minimalnie w kilku kwestiach dogadał się na zasadzie George chcieć, George prosić, George mieć...
@DobryKocur: no to ryzyko. Wprawdzie jest tu wielu Polaków którzy w ogóle po Angielsku mówić nie umieją - i żyją tu po 7 lat - więc można, jak się tylko chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)