Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny wykop pokazał, jak bardzo jest ograniczoną intelektualnie społecznością.
Napisałem, że byłem na Botoksie, film średni, kilka wątków było ciekawych i dawało do myślenia.
Chodziło mi o problem aborcji, oraz in vitro.

Zostałem zmieszany z błotem, wyzwany od debili, tępaków, idiotów i w ogóle jakim prawem byłem na Botoksie i śmiem mieć inną recenzję, niż wykop.

Usunąłem wpis, bo poziom błota i #!$%@? był tak niski, że po prostu tego nie chciało się czytać.

#oswiadczeniezdupy ##!$%@? ##!$%@?
  • 8
  • Odpowiedz
@ogrod87: nie zdążyłem dodać odpowiedzi, bo usunąłeś wpis. Dlatego wrzucam tutaj jak już napisałem :D
@ogrod87: Ja też byłem ostatnio w kinie na botoksie. Nastawienie miałem mocno negatywne. Jednak muszę przyznać, że film całkiem nieźle się oglądało, te prawie 2 godziny zleciały mi bez znużenia. Owszem film jest bardzo mocno przejaskrawiony i krzywdzący dla środowiska, ale jeśli ktoś sobie wyrobi opinię na temat sektora medycznego, po obejrzeniu filmu
  • Odpowiedz
@Zabisyn:

Mam swoją opinię na temat sektora medycznego, poparte przykrymi doświadczeniami filmowymi. Jedna scena w filmie była identyczna - tylko z tą się mogę zgodzić. Reszta - nie wiem, nie miałem styczności.

Żarty, faktycznie - w niektórych miejscach żenujące, ale byłem na to nastawiony po poprzednim Pitbullu.
Po prostu - idziesz do kina, wiesz co cię czeka i nie mogłem się powstrzymać od śmiechu, gdy padł tekst, żeby policjant pogadał
  • Odpowiedz
@ogrod87: No niestety jeśli twoja opinia jest niezgodna z aktualnym nurtem wykopu to zostaniesz zgnojony, niestety standard na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Żeby daleko nie szukać to choćby wystawienie na piedestał Daniela magicala, zwykły patus jak cała reszta tych pato youtuberów, albo nawet gorszy. A na wykopie miał swoją bojówkę, która wręcz fanatycznie próbowała go bronić a resztę zniszczyć, wyszukiwanie brudów na konkurencje, zgłaszanie, pisanie pism :D. Nawet wyszukiwali jakichś
  • Odpowiedz
@Zabisyn: Dlatego - często nie biorę udziału w kontrowersyjnych dyskusjach, bo nie mam ochoty słuchać/czytać obelg pod moim adresem.

Ta akcja z magicalem, to uświadomiła mnie, jak bardzo #!$%@? jest społeczeństwo. Tylko kto gorszy?
1. Ten, kto ogląda?
2. Ten, kto ogląda i płaci za to (donejty)?
3. Ten, kto ogląda
  • Odpowiedz
@ogrod87: Ty no ja wiem że nonkonformizm i sprzeciw wobec głosu masy jest priorytetem żeby podreperować swoje poczucie wartości ale sugerowanie że Botoks ma jakiekolwiek wartości artystyczne bądź socjologiczne to trzeba żyć w jakimś zamkniętym świecie kolorowych nagłówków i popkultury
  • Odpowiedz