Wpis z mikrobloga

@frytusia: Ja robię z przyjaciółmi wieczór amerykański z tej okazji! Będziemy pić Budlighty z czerwonych kubków, jeść frytki, hambugsy, upiekę nawet american apple pie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na premierę 3. sezonu "Narcos" zrobiliśmy turbo dużo tex-mexu (tak wiem, to nie jest Kolumbijska szamka ale dobre guilty pleasure do serialu), a przy każdym martwym amigo piliśmy szota tequili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Edisonof: Nie do końca - seriale produkowane przez Netflix lub przy jego współpracy (takie, jak House of Cards, Mindhunter, Narcos czy Daredevil) wrzucane są od razu, zaś jeśli Netflix ma tylko wykupione prawa do streamowania w danym kraju (jak to na przykład było z better Call Saul, gdzie prawa do dystrybucji serialu poza USA wykupili od AMC, czy też właśnie ze Star Trekiem, który jest produkcją telewizji CBS i w
  • Odpowiedz
@frytusia: oglądanie wszystkiego naraż jest jak zeżarcie całej tabliczki czekolady w 10 minut zamiast smakowania jest po kawałku. Od zawsze wolę rozbić serial na kilka dni. Nie zawsze też mam czas i siły na oglądanie.
  • Odpowiedz