Wpis z mikrobloga

@tojamatteusz: Przy 11.1 nie ma takich problemów. Poczekaj jeszcze trochę na oficjalne, albo zainstaluj betę (ja mam betę dla developerów, więc dostaję nowe wydania jeszcze wcześniej niż zwykli betatesterzy).
Były takie błędy, ale zostały usunięte, cierpliwości Mireczku.
  • Odpowiedz
@tojamatteusz: też uważam, że 11 zepsuli i to mocno, nie przychodzą mi powiadomienia (czasem nawet nie mam plakietek na ikonach), #!$%@?ą się apki itp. , nie wiem co poszło nie tak ale nie rozumiem jak przez tyle wersji beta mogła prześlizgnąć się taka masa błędów. Zaczynam się zastanawiać nad zmianą na Pixela 2 chociaż android nigdy mi się nie podobał i miałem problem z jego działaniem po jakimś czasie w każdym
  • Odpowiedz
@czternastaczydziesci: To nie instaluj bety. ;-) Żadne apki się nie #!$%@?ą, wszystkie powiadomienia które mają przychodzić - przychodzą, telefon działa stabilnie i długo na baterii, nawet apka wypoku już mi nie #!$%@?. ;-)
  • Odpowiedz
@viruszg: Mam nadzieję, że przy 11.1 znikną te wszystkie głupie błędy.

Odpalona klawiatura w smsie/messengerze, przekręcam telefon i wszystko na ekranie przewija - oprócz klawiatury która zostaje z widoku pionowego. Genialny ficzer

Bateria #!$%@? jak szalona, gdzie przy 10.3.3 trzeba było się o to postarać

@czternastaczydziesci: No nigdy nie myślałem o przesiadce na Androida ale ostatnio poużywałem Galaxy S8 i chyba dobrze by zastąpił iP7.
  • Odpowiedz