Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieć łasce po 8 miesiącach związku, ze nie czuje się gotowy na poważny związek i wole spędzać czas z kumplami? #zwiazki #pytanie
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„jestem niedojrzałym gówniarzem i nie dojrzałem do związku


@R4vPL: Co za #!$%@? myślenie i niedojrzałe podejście do tematu XD
Czy to, że nie chce dalej w to brnąć nie jest właśnie objawem ODPOWIEDZIALNOŚCI?

@Ramboski: Powiedz po prostu jak czujesz, że jednak nie jesteś gotowy aktualnie do związku.
  • Odpowiedz
„jestem niedojrzałym gówniarzem i nie dojrzałem do związku, sorry ze zmarnowałem Ci 8 mc życia”. Może tak?


@R4vPL: Sama sobie zmarnowała 8 miesięcy życia - spieprzyła jedną jedyną rzecz, którą kobieta naprawdę musi - wybrać. Mogła przez ten czas być dojrzałym niegówniarzem, który dojrzał do związku.
  • Odpowiedz
@R4vPL:

jestem niedojrzałym gówniarzem i nie dojrzałem do związku

Ale w czym problem? Zależy ile ma lat i czy ma jeszcze na to czas ale generalnie jeżeli nie jest w kimś bardzo zakochany, to po co ma się bez sensu ograniczać?
  • Odpowiedz
„jestem niedojrzałym gówniarzem i nie dojrzałem do związku, sorry ze zmarnowałem Ci 8 mc życia”. Może tak?

@R4vPL:

Przykro mi kochanie jestem #!$%@?, przy mnie tylko zmarnujesz sobie życie.

@MagnitudeZero:

ale wy jesteście kretynami. każdy związek ma kończyć się ślubem, inaczej to niedojrzałe gówniarstwo? xDDD
  • Odpowiedz
@Ramboski: nie daj sobie wmówić że jesteś niedojrzaly, ciesz się że kobiety do szczęścia nie potrzebujesz. Nie wiem skąd się wzięło przeświadczenie że ślub bądź uwiazanie się to oznaka dojrzałości, żyj po swojemu a nie słuchaj się bezkrytycznych pantofli co pozjadali wszystkie rozumy bo muszą mieć się do kogo przytulić.
  • Odpowiedz
Jak powiedzieć łasce po 8 miesiącach związku, ze nie czuje się gotowy na poważny związek i wole spędzać czas z kumplami?

„jestem niedojrzałym gówniarzem i nie dojrzałem do związku, sorry ze zmarnowałem Ci 8 mc życia”. Może tak?


Ja proponuję dodać "a jak wrócę nie otwieraj mi drzwi dla swojego dobra, bo mogę zmarnować ci nie 8 miesięcy, a 4 lata życia, bo tacy jak ja raczej nigdy się do związku nie
  • Odpowiedz