Wpis z mikrobloga

  • 0
@totti10 k---a, faktycznie moja w szpitalu i za dużo dzieiaj na głowie by być na bieżąco. Ale mam jeszcze foto kibla w piwnicy. Obserwuj mnie, za jakiś czas zrobię podobną akcje.
  • Odpowiedz
moja w szpitalu i za dużo dzieiaj na głowie by być na bieżąco. Ale mam jeszcze foto kibla w piwnicy. Obserwuj mnie, za jakiś czas zrobię podobną akcje.


@Stulejusz_Wielki: z------ś z tym zdjęciem kafelków, obaliło to całą zarzutkę.
  • Odpowiedz
  • 9
@totti10 spokojnie. Mam jeszcze około 150 takich lokali, razem około 400 zdjęć. To co dzisiaj pokazałem to mieszka młode małżeństwo przed 30 rokiem życia wraz ze swoją pięcioletnią córką i jej babcią. Widać, że wszyscy leniwi bo kurz na scianach jest grubości 3mm co pokazuje, że przez kilka lat nie potrafią odkurzyć ścian.
  • Odpowiedz
  • 12
@exhale a niestety wiele rodzin tak mieszka. Przyczyną nie jest bieda a k---a lenistwo. Wczoraj sąsiadce kazałem sprzątać syf z pod jej drzwi i trawnika bo się roznosi i śmierdzi. Skrobie ryby i zostawia przed wejściem do mieszkania. Depczą po tym i nie przeszkadza im. A wczoraj to się w-------m. Brudasy p--------e bezrobotni na rentach i nawet miotły im się wziąć nie chce.
  • Odpowiedz