Wpis z mikrobloga

@Nild: za 100 może uda mu się sprzedać
ja kupiłem 2lata temu 28cali za 50zł i to była maksymalna cena jaką dałbym za tą wielkość
przy okazji okazał się, że wejście z tyłu nie pasowało, ale udało mi się przerobić za pomocą młotka i kombinerek
@Nild w tych pieniądzach, ten rozmiar, śmiało można wyrwać LCD i pewnie tym się sugerują wystawiając bo przecież to 32 i to 32, pół roku temu szukałem czegoś do sypialni na sztukę i właśnie też zauważyłem że niektórzy delikatnie mówiąc przeceniają wartość swoich starych banieczek, miast wystawić za 50-100 zł i oddać z pocałowaniem że ktoś wziął to cenią w cholerę i na wszelkie negocjacje pozostają głusi bo przecież on kupę milionów
@Nild: Aż mi się przypomniało, jak kiedyś mój ojciec wystawił zepsuty telewizor na śmietnik a potem na olx widziałam go w sprzedaży za 80zł XD Ktoś nawet pilota do niego dokupił, #!$%@? że nie działał
@Nild: W ubiegłym roku wystawiłem nieskazitelnego 10-letniego Panasonica za 20 zł na olx. Jakiś typ zaczął negocjować. Zszedłem do 10 zł. Przyjechał odebrać osobiście. Pomarudził, że nie nowy. Zapytałem czy bierze, czy mam #!$%@?ć na śmietnik... Po dłuższym zastanowieniu jednak wziął, chociaż próbował mnie jeszcze przekabacić, żeby mu go, #!$%@?, za darmo znieść (już chciałem powiedzieć, że noszenie kosztuje 2 dychy). Gdzie się to, #!$%@?, lęgnie, to ja nie wiem...