Wpis z mikrobloga

(jeżeli to kurier z UK to tydzień max)


@datadir: najpierw musi tam dojść i zostać odprawiona

Jeśli zamawiałeś wysyłkę z Chin priorityline a na to wskazuje nazwa to musisz wiedzieć że teraz były problemy z tym typem przesyłki (taka cena za cebule z VAT), może być w UK za kilka dni lub nawet za 2 tyg. Musisz czekać. Jak tylko zostanie tam odprawiona to 2-4 dni u będzie u ciebie, po
@blantek: to nie ma sensu, skoro taki @datadir: (i inni tego typu, dziennie ok. 10 osób) nie zainteresował się przed zakupem jak działa przesyłka i nie poświecił na to kilku minut to nie będzie mu się chciało w FAQ szukać odpowiedzi bo straci na to aż 2 minuty (za dużo tekstu)
@Andczej: jak jest faq dobrze napisany ze spisem tresci to nie powinno byc problemu. uniknalbys wchodzenia w gownodyskusje z jakimis blogoczytelnikami upierajacymi sie ze GIFT o wartosci ponizej 45€ nie ma cła (combo)

oczywiscie zaden szanujacy sie internauta nie czyta poradnikow przed zakupem, nie oczekuj za duzo xD
@blantek: przerabiałem to już, ludzie są zbyt leniwi i wolą mieć podane na tacy

uniknalbys wchodzenia w gownodyskusje z jakimis blogoczytelnikami upierajacymi sie ze GIFT o wartosci ponizej 45€ nie ma cła (combo)


a to lubie bo się pośmiać można jak tacy na siłę próbują mi udowodnić że nie mam racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)