Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TD;LR Jak walczyć z brakiem pewności siebie?

Pytanie bardziej do męskiej części Mikrobloga. Niestety, przez całe życie mam problem z jedną moją wadą: brakiem pewności siebie. Wszystko przez kompleksy z czasów dzieciaka, kiedy byłem tzw. Chłopakiem do bicia. Proszę was o jedną radę, mianowicie jak walczyć z tą wadą? Zawsze byliście moim oparciem, liczę na was i teraz.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Trening sportów walki. Jeżeli Twoim problemem było to że byłeś "chłopakiego do bicia" to nic Ci tak nie odbuduje pewności siebie jak sporty walki i sparingi. Po tym jak, cytując pewnego mojego kolegę "dostaniesz w mordę i dasz komuś w mordę" w kontrolowanych warunkach to zmieni Ci się podejście i zwiększy się pewność siebie. Nie jest to rozwiązanie proste, bo będziesz musiał sporo czasu poświęcić na treningi zanim w ogóle
@StachuX: @Majtkiprecz: Pytam serio, nie trolluję - czy nie lepiej komuś #!$%@?ć na mieście? Namierzyć ciemiężyciela z młodości albo upatrzyć sobie typowego sebę, ogłuszyć i zbutować? Odpada ryzyko że samemu się oberwie w wymianie ciosów.