Wpis z mikrobloga

Chyba przechowywanie pamiątek po byłych partnerach to kiepski pomysł. Albo jeszcze potrzebuję czasu, żeby nabrać dystansu. Za każdym razem jak znajduję coś od niego, mam mocne #feels
Nikt mnie więcej nie nauczył, jak żyć w #zwiazki i nikt nie był lepszym partnerem. A ja odeszłam. #logikarozowychpaskow

Trzeba mieć klasę, żeby rzucającej Cię dziewczynie zostawić taką kartkę, kiedy przyjeżdża zabrać swoje rzeczy.

Dbajcie o swoje związki.
No_Sugar - Chyba przechowywanie pamiątek po byłych partnerach to kiepski pomysł. Albo...

źródło: comment_aGnJqbIHXIgotPuRxwJbXuGrnJN25jCD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
. Gdyby był taki dobry, to udałoby mu się zbudować szczęśliwy związek.


@maselniczkowy: co?xD czyli jak ktoś przestaje kochać lub stwierdza że to nie to, to znaczy że nie jest dobry? bo tylko dobrzy spotykają tę jedyną/jedynego za pierwszym razem? Przy pierwszym zwiazku?
  • Odpowiedz
Gdyby był taki dobry, to udałoby mu się zbudować szczęśliwy związek.


@maselniczkowy: No tak, bo sukces związku spoczywa tylko na barkach jednej osobyXD
Wyjdź z piwnicy.
  • Odpowiedz
@maroslav_pl: nie. Mieliśmy inne priorytety w życiu. Ale życie codzienne bardzo mile wspominam.
@Shanny: tak zrobię. Ale dopiero jak już poznam potencjalnego kandydata do związku
@maselniczkowy: oboje próbowaliśmy, ale nie zawsze się da ;)
@maselniczkowy: jak znajduje pamiątki związane z przyjaciółmi z dzieciństwa to też wpadam w nostalgię. Ale masz rację - to zupełnie inny jej rodzaj
  • Odpowiedz