Wpis z mikrobloga

Hej,
kupiłem redmi note 4 od MiSpot , teoretycznie jest to wersja global. Posiada odpowiedni procesor, obudowa też jest ok.
Jednak w pudełku oryginalnie była ładowarka jakaś inna plus dodatkowo w paczce europejska. Fotka poniżej.
@MiSpot dlaczego oryginalnie nie było ładowarki EU jesteście w stanie mi to wytłumaczyć albo ktoś inny?

#xiaomi #kiciochpyta
Lygrys - Hej,
kupiłem redmi note 4 od MiSpot , teoretycznie jest to wersja global. P...

źródło: comment_aerGuOAvunJrIelEcTsWxsi53XRF9i2h.jpg

Pobierz
  • 21
@Lygrys: wszystkie wersje Global posiadają wsparcie B20 i mają taką samą specyfikację. Jedyna różnica to ładowarka.

Po prostu ciesz się ładowarką gratis, przyda się jak będziesz kiedyś za granicę leciał (σ ͜ʖσ)

@blantek: no wiesz co :c Tym szrotem ze zwrotu ranisz nasze uczucia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MiSpot: ta europejska ładowarka to czyjej produkcji i o jakich parametrach bo rozumiem ze oddzielnie dokupywaliście?
z tym szrotem mialem na mysli ze ktos podmienil ladowarki zeby sie pozbyc swojej UK i dostać EU. Sam niedawno kupilem telefon Global UK, tyle ze zadowole sie przejsciowka.
@blantek: producentem jest xiaomi (a dokładnie ich podwykonawca, tym niemniej to Marka xiaomi widnieje jako główny producent ładowarki) 5V/2A, taka sama jak w kartoniku eu. Nie dokupujemy ich osobno, dostajemy takie zestawy, a nie chcemy wymienić ładowarek żeby nie psuć kartoników. Rozfoliowane xiaomi lubi tylko abc data ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MiSpot
@blantek
Telefon raczej na pewno nie był że zwrotu był ładnie oryginalnie zapakowany.
Ładowarka eu która byla dołączona do paczki ma tylko 0,5A prądu ładowania a oryginał 2A, więc o wiele bardziej opłaca się kupić przejsciowke.
input 0.5A to kurde sporo. 115W


@blantek: chyba zle policzylem, 0.5A jest dla dolnej polki napiecia czyli 100V, zatem wychodzi 50W. Wciaz za duzo na ladowarke ktora ma 10W na wyjsciu.

Moja oryginalna EU dolaczona do Redmi 4x ma 0.35A input 2A output