Wpis z mikrobloga

@Phillippus: Ja w mielenku wlasnie mieszkam, jeśli jesteś zainteresowany to moge spróbować ogarnąc cos po kosztach, tak abyś nie placil normalnej ceny (aktualnie 35 minimum w mielenku, jak znajdziesz taniej to całować po nogach...)

Jakbyś chcial to powiedz jakie terminy i pogadam z własciecielami róznych posiadłości, moze na namiot uda mi sie coś ogarnąc taniej niż normalnie (namiot to sam wiesz) ale nic nie obiecuje, nie na wszystko mam wpływ;(
  • Odpowiedz
@pablopavo92: to bylo 5 lat temu ostatni raz. 4-5 lat z rzedu na pewno tam bywalem.. nie wiem jak to okreslic :) w takim wtedy nowo wybudowanym duzym domu-willi, mieszkalem :) babka z koszalina byla. pamietam ze nie miala pojecia o cenach jeszcze wtedy i my placilismy po 25 zl a naprawde luksus : D
  • Odpowiedz
@Phillippus: tak, mielenko cisza spokój, jakies 3-4 bary, 2 smażalnie, wędzona rybka i pare sklepow. glownie mlode pary z dziecmi przyjezdzaja ale i starsze tez. Cisza i spokój. A mielno... dzis o 13 rano 5 #!$%@?ów chciało mi przewrócić automat do gry, a potem koniecznie wołali na piwo... Troche dzicz tam jest. Jak bylo otwarcie bajki to poniszczyli jakies knajpy, kiosk okopali... dzikusy straszne;(
  • Odpowiedz
@pablopavo92: pamietam wedzarnie ryb !!!!!!!!! #!$%@? DOJEBECZKA . Nigdy takich dobrych nie jadlem ryb jak wtedy. przynosilo sie wlasne ryby kupione na targu rybnym czy tam po przyplynieciu kutra. juz nie pamietam, i sie nioslo do wedzarni
  • Odpowiedz