Wpis z mikrobloga

Boże jaki ja jestem naiwny, że znowu myślałem, że grubas odniesie się w tym "najważniejszym w jego życiu" vlogu do pomówień na temat oszustw i wyjaśni co z celami na które zbierał pieniądze. Ale co innego mnie zaintrygowało.

1) Mówi, że ci co go obrażają z wykopu to pewnie ci co oglądają go od niedawna bo ci co od czasu wielkiego remontu lub wcześniej to pewnie dalej z nim trzymają

Przecież chyba jest #!$%@? odwrotnie. Ci co go oglądają od tygodnia to nie wiedzą jeszcze jak fałszywą osobą jest tucznik. Ci co go oglądają od pół roku co najmniej wiedzą o tym i poznali się na nim co oznacza, że 95% tych osób wie jak zakłamaną świnią jest Daniel.

2) Mówi, że Baobab go zawiódł i się na nim poznał ale jednocześnie wietrzy szansę na to, że jeszcze będą razem nagrywać. Typ, który prawdopodobnie go okradł, typ który wyzywał go od #!$%@?, nagadywał, że bije własnych rodziców, że ma w dupie Łukasza i inne pomówienia (które nomen omen może są prawdziwe nie wiem). A on mówi, że Baobab może się pojawi.

W ogóle te VLOGI z wyjaśnieniami grubasa są w opór #!$%@?.

#danielmagical