Wpis z mikrobloga

@Linker: Czytasz mi w myslach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale chcialbym, zeby ktoś rzucił na to fachowym okiem
@Szczery_czlowiek: Wiem, ale płacenie 6/7 stów za regulamin wydaje mi się grubą przesadą. W internecie znalazlem rowniez takie za 150/200zł, wiec pytam, moze ktos mial doswiadczenie z konkretnymi firmami
  • Odpowiedz
@Szkieletor: Płacenie 150 zł za posłuchanie przez minutę co mnie boli, a potem wypisanie skierowania do specjalisty to duża przesada.

Płacić 200 zł za 20 min rozmowy z prawnikiem, to duża przesada

Płacić 100 zł za talerz w wykwintnej restauracji, gdzie to samo w barze mlecznym jest za 8 zł, to duża przesada

Więc czemu informatyk, który jest specjalistą w sprzedaży internetowej i zna się co nieco na prawie ma
  • Odpowiedz
@Szczery_czlowiek: Que? Ale o so chodzi? Czy kwota którą OP napisał jest śmiesznie mała, czy w czym rzecz, że całe aluzje o cenach w innych "mądrych" branżach?

btw,

informatyk, który jest specjalistą w sprzedaży internetowej

z informatyka zwykle taki specjalista w sprzedaży internetowej jak ze świnki morskiej specjalista w żegludze morskiej
  • Odpowiedz
@ppawel: nie no taki rage, bo sam zajmuje się inforamtyką, a ludzie gadają "ło panie tyle piniendzy, przecie to tylko pare kliknienc myszko!!!". Nie wiem czy op taki jest, ale jakoś tak się uruchomiłem :(
  • Odpowiedz