Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wroclaw i okolic - innych z daleka też zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sprzedam Toyotę Avensis T25 FL 2.0 D4D z ori przebiegiem 315kkm w kombiaku za ~14 koła

wincyj tagów... tfu... informacji pod linkiem http://ujeb.se/UQBfk (otomoto).

Data 1. rejestracji, nr rejestracyjny i VIN w ogloszeniu jakby kto pytał.

Dla zwiększenia zasięgu dodaję też #samochody i #motoryzacja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz adikadik - Mireczki z #wroclaw i okolic - innych z daleka też zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: comment_8m3hHQd34c1SVObQOadiubXuSef2bww2.jpg
  • 15
@adikadik: A ludzie i tak nie kupią, bo wolą passata z "200 tys. przebiegu" (nie no, ktoś w końcu pewnie kupi). Kurcze jedna z moich ulubionych Toyot, sam bym kupił, ale mam samochód, który dopiero sięga 200 tys. :D
PS. Ale tapicerkę to mógłbyś umyć do zdjęć :P
@macabrankov brak czasu żeby go odpicowac jak prawdziwy handlarz :)

@giebeka tak się porobiło że aktualnie 3 dupowozy, a 2 kierowców - padło na droższy i wygodniejszy bo hajsu potrzebuje na remont a do pracy dalej będę dojeżdżał struclem Fabia I

@PepeXD moje dzieci pamiętają mnie jeszcze z włosami a to najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #csiwykop
tak się porobiło że aktualnie 3 dupowozy, a 2 kierowców - padło na droższy i wygodniejszy bo hajsu potrzebuje na remont a do pracy dalej będę dojeżdżał struclem Fabia I


@adikadik: jezu, jak można Ave sprzedać? (òóˇ)

no dobra - sprzedam swoją jak kupię Toyotę Siennę
@giebeka olej, filtry, na upartego drążki stabilizatora z przodu, bo na przeglądzie mi zwrócił typek na nie uwagę że się odzywają ale bez tragedii. No i pranie tapicerki na co zwróciły uwagę Wykopki :) /takiego kupilem, nawet zainwestowałem w odkurzacz piorący ale nigdy nie było czasu żeby to ogarnąć bo generalka w domu i ważniejsze rzeczy były). Poprzednik to kumpel-elektryk - całe auto było zajeb...ne złączkami Wago ; sprzedawał szybko bo miał