Wpis z mikrobloga

Mi się spociły jak zobaczyłem rozmiar tego gifa


@Gunslinger: Po to jest on właśnie wyświetlany.

Żebyś się nie naciął na zużycie transferu.

Czyli to tak, jakbyś napisał, że spociłeś się na widok czerwonego światła na skrzyżowaniu.

To jest ostrzeżenie, żebyś wiedział.
  • Odpowiedz
  • 0
Widzialem kiedys podobny jak kierowca busika! Wyszedl przez oknoi wszedl innym a potem sie okazalo ze jada na lawecie xD tp chyba t2 albo t3 byla
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Ale go już w myślach zwyzywałem od #!$%@? kretynów a tu taka niespodzianka na koniec... Teraz mi głupio - przepraszam Pan Murzyn ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepszy twist niż w niektórych filmach xD
  • Odpowiedz
@Mordeusz jeśli to prawda, powinien stracić pracę, prawo jazdy i być oskarżonym o stworzenie zagrożenia katastrofy lądowej (czy jak to się zwie). Jeśli tak poważnym wykroczeniem jest rozmowa przez telefon podczas jazdy, to to nie wiem jak inaczej sklasyfikować.

Ewentualnie dolożyłbym obicie dupy i żeby sobie ten glupi ryj rozwalił.
  • Odpowiedz
powinien stracić pracę, prawo jazdy i być oskarżonym o stworzenie zagrożenia


@dzejzon: Powinieneś być oskarżony o stworzenie zagrożenia nieobejrzenia gifa do końca.
  • Odpowiedz
@Mordeusz aplikacja mobilna wypoku ma okropny problem z dużymi gifami, wypok powinien wprowadzić jakiś skrypcik który, gdy ktoś chce wstawić GIFa, automatycznie przekierowuje go do gfycata i zwraca link zamiast postować gifa na serwery wypoku @Moderacja
  • Odpowiedz