Wpis z mikrobloga

@ldldld: dla tropicieli teorii spiskowych mega pole do popisu xD Zaraz się pojawią teorie, że Ruscy sypnęli dolarami żeby Polska dostała dodatkowy slot i VP pojechało się reklamować w Chinach (gdzie ruszył CS:GO więc rynek reklamowy spory). Ale oczywiście Valve wypnie się na całą sytuację i Venatores zostanie w Polsce.
  • Odpowiedz
@CeZ_ Ja słyszałem wersję że chce potwierdzić kradzież konta. Nie wiem ile w tym prawdy. W całej sytuacji dużo plotek, mało konkretów.
  • Odpowiedz
  • 0
@CeZ_ Dziwne dla mnie jest samo zachowanie. Czy vp posmarowalo czy mnie to mnie tam w sumie nie interesuje, ale jesli okazalo by sie, ze to konto nir jest powiazane z Patitkiem, albo zostalo skradzione przed tym jego czitowaniem czy cos, to wg. Mnie powinni po prostu przywrocic stary uklad, z niekorzyscia dla vp, tak by bylo najsprawiedliwiei. Vp odpada, venatorez jedzie do Barcelony i sprawy nie bylo, a tak to
  • Odpowiedz
@Tosiek14: "ktoś mi się włamał na konto", "brat grał i dostał vaca"... Proszę cię, takich historii to pełno przy każdej wpadce cheatera. Nie łykaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CeZ_: przeciez pierwsze powinno valve potwierdzic czy to on faktycznie dostal vaca, a potem grac ewentualnie te kwalifikacje xD slabo to jest zorganizowane
  • Odpowiedz
@Marcines: nie znamy szczegółów. Równie dobrze ktoś z Valve mógł poinformować o tym WESG. Venatores poprosiło zapewne o szczegółowe informacje od Valve, pewnie w poniedziałek dostanie odpowiedź a cały weekend będzie aferka xD
  • Odpowiedz