Wpis z mikrobloga

Mirki zamówiłem redmi 4x 3/32 z kuponem za 109.99$ + priority line za 3$ bodajze, w podsumowaniu zamówienia nie wiem czemu ale zmienila się waluta i wywaliło że mam zapłacić 97 euro, a że kupony znikały migiem to stwierdziłem że już nie będę się bawił i zapłacę to z konta dolarowego. No i zapłaciłem karta z konta bankowego w dolarach i pobralo mi 123,25$.. coś za duzo o jakieś 10$, czy aż tak by cieli w banku na przeliczniku EUR-$?

#xiaomi #aliexpress #chinskiecuda #gearbest
  • 27
@voorhees: Niestety nie pomogę, nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła.
Chociaż to jest tylko zablokowana kwota, może jakiś błąd. A na gearbest płatność masz w USD, EUR czy PLN?
Myślałem, że chodzi o PayPal i ich kurs mimo karty w $. Kilka razy w ten sposób płaciłem więcej(ok 10-15%)
@PurpleHaze:
@aryl:
@danio_96:
@Asceus:
@Smil0don:
Panowie po dwóch dniach od zablokowania mi kwoty 123$, po zaksiegowaniu płatności kwota została powiększona do 132$! Zglosilem reklamacje w banku, chargeback powinien przejść ale na decyzję mają 30dni więc kasa do tego czasu zamrożona..Także strzeżcie się takich błędów bo ładnie można się przejechać..
@danio_96: mogłem anulować na gearbest ale wtedy bym jeszcze więcej stracił... Zwrócili by mi na konto dolarowe znowu to 97 euro i znowu nastąpiłoby przewalutowanie na złotówki potem na dolary i straciłbym jeszcze więcej..