Wpis z mikrobloga

Bańka pękła, na ludzi padł blady strach i nie wytrzymali ciśnienia. Wyprzedają karty 83, 84, 85 w które inwestowali licząc na to że przydadzą się podczas Halloween Eventu. Ja swoje zostawiam i zacieram rączki, bo chętnie je teraz skupuję. Generalnie to co trzeba mieć w głowie żeby po pierwszym dniu w którym nie wyszło jakieś sensowne SBC wszystko wyprzedać bojąc się o brak zysku. Jeszcze kilka dni tego eventu i idę o zakład że Ci grajkowie będą potrzebni.

Kilka przykładów.
Subasic 85 wczoraj kosztował ok. 9.000, teraz cena 6.000.
Bruno 84, wczoraj 3,500 teraz 1700.
Aduriz 84, wczoraj 3,000 z hakiem, dziś poniżej 2,000.

#fifa18 #fut
  • 12
@Mato: Ludzie próbują przewidzieć którzy zawodnicy mogą być przydatni w Squad Building Challenge. Niektórzy inwestują w zawodników z drużyny tygodnia, inni w karty o ocenach 84 i wyższych. Zresztą kto by dziś pomyślał że w pierwszym "wyzwaniu" Halloween będą potrzebni gracze z klubów które mają w swoim herbie Nietoperza. Dziś rano tych brązowych/srebrnych graczy kupowałeś po 200-300 monet, teraz kosztują 9.000.

@misiov500: Później będzie na mnie ( ͡° ʖ
@Tymczas0wy: Mam dwa pytania do Ciebie, eksperta. ;)

1. Kupiłem 20 zwykłych kart Fekira, Immobilego, Icardiego, Zahę i Sterlinga, którzy trafili do TOTW. Co z nimi teraz zrobić? Boję się, że we wtorek nie sprzedam ich drogo, bo będzie krach.
2. Chciałbym zainwestować w kilka kart z obecnego TOTW. Miałbym na to 100-150k. Kogo polecasz kupić w poniedziałek/wtorek?
@Veyn: Ja bym te zwykłe karty opylił, bo faktycznie może nie być z nich zarobku. Halloween, plotki o szybkim TOTY przez to ludzie nie chcą kupować zawodników. Nie analizowałem specjalnie obecnego TOTW, ale na pewno trzeba odrzucić graczy którzy mogą szybko dostać kolejnego IFa. Nie bierz pod uwagę Icardiego, Jesusa, Immobile i... Sterlinga (City jest w gazie, będą sie tam sypać informy). Brałbym Zahe i Alessandriniego.
@Veyn: Patrząc na futbin to ich ceny cały czas spadają. Czyli standardowo. Nie grałem osobiście tym Zahą ale podobno to niezły niszczyciel. Wszyscy wiemy w jakiej drużynie gra więc raczej nie dostanie już IFa. Ja bym go trzymał, choć cięzko powiedzieć czy będzie z niego jakiś duży zarobek. Alessandrini... tak szczerze to zapomniałem że jest jeszcze faza playoff w MLS, więc zagra jeszcze pewnie z 4-6 meczy o ile będa wygrywać