Wpis z mikrobloga

Murki, mam zatruty od wczoraj ząb i umieram z bólu. Od 5 rano zjadłam już 3 ketonale (jeden minutę temu). Staram się robić przerwy njak najdłuższe, ale ketonal działa tylko 2,5 godziny a jak zaczyna boleć to byłabym skłonna wydłubać sobie oko byle tylko przestało boleć. Czy jeśli prawie nie biorę leków przeciwbólowych to czy jeśli dziś przegnę z ketonalem (szacuję, że jak tak talej pójdzie to będzie mi minimum 6 tabletek łącznie potrzebne) to może mi się stać krzywda? Aha, to ketonal forte 100mg. Chcę umrzeć :C
  • 48
ciekawy i mało inwazyjny sposób,


@Vilyen: tylko w przypadku Amolu nie trzymaj dłużej niż 30-40 minut bo podrażnisz sobie błonę śluzową :) (Amol to praktycznie czysty spirytus). Najlepiej będzie kupić w aptece za kilka złotych olejek goździkowy.
  • 0
@JesterHead_: byłam na pogotowiu. Ale jak przeanalizowałam sobie wczorajszy dzień (byłam trochę zamroczona i siedziałam 1,5 godziny na fotelu) to oni mi chyba jednak go nie zatruwali tylko usuwali miazgę i czymś zalepili. Jeszcze musiałam za to płacić. Po pracy zobaczę bo mi babka to na kartce opisała dla mojej dentystki.
@Vilyen: Nie bój nic! Możesz śmiało go używać, byle nie za długo i nie za często. Przygotuj się na małe pieczenie i ostry smak goździków, ale ból powinien minąć. I rób to uważnie, bo jak pochlapiesz coś tym olejkiem to będziesz czuła wigilię przez tydzień :)
@LuckyLuq: dobra poczytałam w necie. Zmieszałam 6 kropli tego olejku z oliwą z oliwek (1/4 łyżeczki) i najpierw posmarowałam wacikiem zęba całego a potem włozyłam wacik miedzy dziąsło a zęba. Jeśli mi gęby nie wypali to chyba powinno pomóc, bo już mi trochę lepiej:)
  • 0
@zakola: brałam osłonowe. @rybsonk: bardzo :C byłam u dentystki która mam po drugiej stronie ulicy i powiedziała, ze absolutnie tak nie powinno być. Ale przyjąć mnie nie chciała bo full pacjentów a ja nie jestem u niej zapisana. Odwołałam popołudniowe plany i jadę :(((