Wpis z mikrobloga

gdzie szukać pracy? Mam 8 miesięcy doświadczenia, głównie React, miasto Kraków. Znam nofluffjobs, pracuj.pl, 4programmers. Czesto ogłoszenia są tylko na stronie firmy, tylko skad brac adresy?
#webdev
  • 12
@zackson: jeżeli firma ma ofertę tylko na swojej stronie, to znaczy że ogłoszenie nieaktualne, albo że tak średnio pilnie szukają, raczej na zasadzie "a nuż się trafi jeleń". Ogólnie na juniorów jest mało ofert, zwłaszcza we froncie jest solidne nasycenie, bo na tym poziomie to jest po prostu najprostsze. Więc jak szukasz gówno pracy to sprawdzaj gównostronki, takie jak infopraca.pl (dużo ofert na niższy poziom) czy nawet gumtree.pl (to już desperacja
Uważam że pan powyżej @getin popłynął z tym > 5k na juniora frontend, no ale co ja tam wiem. Pozdrawiam cieplutko.


@kumba: też napisałem jak masz skilla, jak ogarnia html/css/js/jquery, jakaś manipulacja DOM, flexbox, rwd, optymalizacja, znane fw, minimalny smak graficzny i portfolio to piątkę może wycisnąć, jeśli oczywiście nie ściemnia
. Ogólnie na juniorów jest mało ofert, zwłaszcza we froncie jest solidne nasycenie, bo na tym poziomie to jest po prostu najprostsze.


@kumba: On swoim 8 miesięcznym doświadczeniem bije na łeb każdego bootcampowca.