Wpis z mikrobloga

  • 0
@zagubiony_w_przestrzeni Wiesz, tak prawdę powiedziawszy teraz nie było tak źle poza kilkoma przypadkami gdzie biletomat nie działał - raz w przeciągu ostatnich 8 lat musiałem się odwoływać od mandatu przez nie działający biletomat.

A jeśli ma być kilka punktów do kupowania biletów w jednym pojeździe to chyba zmiana na lepsze? ;)
  • Odpowiedz
@banderas: No mój główny zarzut to raczej mała intuicyjność tych maszyn, kłopoty z kartami (niektóre wersje nie działy ze stykiem), awaryjność IMHO wysoka, brak możliwości kupowania za gotówkę (nie wszyscy mają karty).

No, ale może coś zmienią. Oby.
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni: @banderas: ja tęsknię za wrocławskimi biletomatami. Zawsze jak nie masz karty mozesz poprosic kogos kto ją ma, zeby kupil bilet i odda kase. W #lublin biletomaty w pojazdach tylko ma monety... A kto teraz nosi ze soba bilon? I nie ma wyjscia z sytuacji. Dlatego zaczelam kupowac bilety przez telefon
  • Odpowiedz
Zawsze jak nie masz karty mozesz poprosic kogos kto ją ma, zeby kupil bilet i odda kase.


@No_Sugar: Dokładnie! Już nie raz kupowałem dla kogoś bilet. Nie ma z tym najmniejszego problemu. W drugą stronę nie jest już tak łatwo ;o)

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni miałem okazję korzystać z komunikacji miejskiej w Warszawie (nie w każdym pojeździe biletomat) i Krakowie (akurat trafiałem na takie, które obsługiwały jedynie bilon). I
  • Odpowiedz
Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni miałem okazję korzystać z komunikacji miejskiej w Warszawie (nie w każdym pojeździe biletomat) i Krakowie (akurat trafiałem na takie, które obsługiwały jedynie bilon). I tutaj pojawił się mały problem. Na pomoc przyszła aplikacja Sky Cash.


@ysk_: od tamtej pory uzywam tylko aplikacji Sky Cash, jest dostępna na iOS jak i telefony z systemem android. Jest to wspaniała aplikacja. Umozliwia ona nie tylko platność za bilety
  • Odpowiedz