Wpis z mikrobloga

Metodą prób i błędów udało sie zdobyć Nemsy przez fake GPSa troche sie namęczyłem ale jest, oto mini poradnik w jaki sposób mi sie to udało, może komuś sie przyda.

1. Ja to robiłem na androidzie, nie wiem czy zadziała na emulatorach.

2. ściągamy Fake GPS

3. Wchodzimy tu (dzięki za liste @MaxDamage ) i szukamy aktualnego spotkania przy kominku. Ważne żeby miał ikonke tarczy (herbu), a nie latarnie. Najlepiej żeby odbywał sie w jakimś europejskim kraju (jeśli gramy na EU) bo chcemy jak najwiecej ludzi.

4. Włączamy fake GPSa, wyskoczy nam okno żebyśmy w ustawieniach mock location. Klikamy "Open Settings", włączamy "opcje programistyczne", wybieramy "Aplikacja do pozorowania lokalizacji" i klikamy w aplikacje Fake GPS.

5. Wchodzimy ponownie w fake GPSa, klikamy w lupę na górze ekranu i wklejamy adres spotkania przy kominku. Teraz na dole klikamy przechylony trójkąt.

6. Nie mam pojęcia czy to ma jakieś znaczenie, ale używałem własnego wi-fi, miałem wyłączone oszczedzanie baterii i miałem włączoną opcje GPS.

7. Wchodzicie do Hearthstone'a. Mnie od razu dołączyło do fireside gatherings, ale jeśli was nie dołącza to klikacie w liste znajomych, na górze jest taki trójkąt, klikamy go i w opcje "Fireside Gatherings". Wyszukuje waszą lokalizacje. Jeśli wyszuka jest ok. Czasem wyskakuje błąd, że nie udało sie wyszukać lokalizacji. Kliknijcie "powtórz". Jeśli tym razem uda sie wyszukać jest ok. Jeśli ponownie wyskoczy błąd, kliknijcie pomiń (mi raz udało sie połączyć z fireside gatherings, mimo że kliknąłem pomiń, może i wam wskoczy, jeśli nie to musicie pokombinować albo z innymi spotkaniami przy kominku, albo z ustawieniami).

8. Teraz powinno wyskoczyć okienko w którym musisz potwierdzić czy to twoje wi-fi. Potwierdzamy i dołączamy do Fireside Gatherings.

9. Wchodzimy w bójke przy kominku (Na przyjacielskim pojedynku chyba portretu nie dostaniecie chodz nie mam pewności).

10. I teraz najtrudniejsze. Musicie znalezc kogoś do gry. Wyzywacie ludzi na pojedynek, najczęściej niestety odrzucają. Gdy już kogoś znajdziecie zacznijcie gre. Nie wiem czy można sie od razu poddać, @MaxDamage pisał, że można, ale ja wolałem rozegrać gre do końca dla pewności.

11. No i teraz moment kuluminacyjny, albo dostaliście skina, albo nie dostaliście. Jak dostaliście no to jest git. Jeśli nie dostaliście to są dwie możliwości.
Pierwsza to wybraliście spotkanie przy kominku z logiem latarnii, a nie tarczy. Spróbujcie znalezc inny gathering.
Druga to troche bardziej skomplikowana opcja ponieważ ja miałem taki przypadek. Otóż grałem kilka razy bójke ale za każdym razem nie dostawałem Nemsy. Po wielu nieudanych próbach zdobycia skina, ZAPROSIŁ MNIE DO ZNAJOMYCH jakiś rusek i dopiero wtedy rzucił mi wyzwanie do bójki. Zaakceptowałem zaproszenie i wyzwanie, zagrałem z nim gre i dopiero wtedy oboje dostaliśmy portret. Rusek podziekował, ja mu również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak więc jeśli nie dostajecie portretu za gre to spróbujcie zaprosić gościa do znajomych i dopiero wtedy wyślijcie mu wyzwanie do bójki przy kominku.

Przepraszam, że być może tekst wygląda chaotycznie, ale jest 3:34 a ja pół nocy probowałem zdobyć skina do gnomki
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mam nadzieję, że komuś poradnik sie przydał.
Uwaga: Nie ponosze odpowiedzialności w przypadku gdy blizzard będzie rozdawał za to bany. choć jest to mało prawdopodobne. Robisz to na własną odpowiedzialność.

Pozdrawiam.

#hearthstone
  • 23
@Kazaro_Drwal: ja nie dostałem (a robiłem przekręty nie tylko na tym, z tyrande, z pakietami za samsunga galaxy s6, z rewersem przy kominku też trzeba było kombinować), kilka osob których znam też nigdy nie dostało, nigdy nie widzialem, żeby ktoś dostał. Ja tam nie namawiam, zrobisz jak chcesz ¯\_(ツ)_/¯