Wpis z mikrobloga

@reksiuwielki: 2 tygodnie to nie za wiele, zależy gdzie chcesz jechać i czy tylko jechać czy przy okazji coś zobaczyć, bo miasta zajmują czasu i pamiętaj, że teraz się chłodno robi i przymrozki w Europie mogą być więc dobry spiwór to podstawa.
@paczczczacz: @Piz-dur: Mało jadłem :D W sumie wziąłem 100 E, przywiozłem 20 E, które zostawiłem na wszelki wypadek, za 20E kupiłem alkohol, który przywiozłem do domu. Spałem na plaży za darmo, stop za darmo, myłem się na stacjach za 1E lub na plaży. Parę groszy poszło mi jeszcze na przejazd pociagiem. Wydatki to najtańsze piwo, najtańsza woda, pieczywo, pasztet, parówki, słoik gotowego dania zrobionego na Kartuszu i paczka papierosów ;)
@NiebotycznyWojciech: @Nie_umre_za_ciebie: Wszystko w fazie planów dlatego w sumie pytam o rady i kierunek ;) Mam ochotę na taką samotną przygodę z ewentualnym spotykaniem lokalersów ;)

Kasa: 500zł-1000zł z naciskiem na dolne widełki bo w sumie na co wydawać kasę - tylko jakieś jedzenie w sklepie. Nie zamierzam się jakoś stołować tylko jechać przed siebie ;) To bardziej kasa żeby zapłacić za nocleg jak będę pod ścianą. Kogoś przekupić żeby
buty takie jak w góry bo jednak najgorsze co mogłoby mnie spotkać to rozwalić nogę i nie móc iść dalej. Nie wiem co jeszcze brać pod uwagę.


@reksiuwielki: są różne szkoły, ja w adidasach stopuje i żyje xd

2 tyg to mało, bo do Maroko nie wiem czy zdążysz, a tam teraz jest ciepło. No i Iran, ale tam wizy i też daleko
@reksiuwielki: I z powrotem. Mi dojazd Barcelona-Gliwice zajął niecałe 2 dni. Powrót prawie 4 ale to dlatego, że zgubiliśmy się we Francji i cały dzień upłynął na wydostaniu się z 1 punktu a do tego słabo szło nam łapanie w jednym punkcie w Hiszpanii i podjechaliśmy pociągiem pod granicę Francuską. Byłem 2 października w domu. Było bardzo ciepło na miejscu po drodze bywało chłodnawo. Do jedzenia trzeba doliczyć w #!$%@? bułek
@reksiuwielki: jest jest opcja samolotem: przykladowo: 25.10 wylatujesz z Warszawy do Milanu Bergamo, ewentualnie Wenecja (bilet ryanair: 37 zł) a powrót masz 08.11 z Milanu Malpensy do Warszawy (bilet ryanair około 40 zł). Nie wiem jeszcze, z którego miejsca Polski startujesz. Dzięki temu unikasz kłopotliwego dojazdu do Pd Europy, a w nocy temperatury są mało sprzyjające ( ͡º ͜ʖ͡º)