Wpis z mikrobloga

(mlask) witam witam wszystkich sejsony Tajger. Chciałem poruszyć recenzję gry, nie wiem czy pamiętacie grę Gozmoster. Akat to było na peceta zawsze, ta gra. To jest chodzi o to że popostu czeba wystraszyć studentów. Dwa, czeba odblokować duchy, które gdzie możecie straszyć tymi duchami - no taka frajda tej gry jest. To jest akurat moja ulubiona gra na peceta, stara bo stara ale fajna jest. Fajny jest dabing, fany w ogóle są tłumaczenia dabingowe (mlask) fajne teksty są i ta gra w ogóle jest wciągająca. Ja pamiętam do dziś się siedziało i się grało. Graliście na pewno, bo nie ma takiej osoby żeby nie grała w Gozmostera na peceta. (...) Tak jak mówię, no warto w to zagrać. To jest wciągająca, czyma w emocji i czeba pokombinować. Są też rozkazy, że na przykład dajesz rozkaz duszkowi jakiemuś tam na przykład śmietnika (xD) żeby ciongle atakował tego śmietnika (xD) ciongle jakimś mocom. No to jest frajda, to jest zabawa . Fajna gierka ogólnie. Polecam sobie pograć z rodziną. To jest tak jak mówię: wciągająca, czyma w napięciu ta gra i grajcie. Pozdawiam imiego dnia elo.


Gonzo recenzuje grę Gozmoster.

Ogunie podciągnął rękawy, żeby było widać zegarek który dostał na święta i który ponosił niecały tydzień bo go zaraz przepił xD

#zarchiwumeliny

benc
#bonzo #gonzo #ojciecpijo #zgierskipej #gansterbenc #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #mateogonzalesdelalump #niewolnikazbestu #euckbadzap #gnik #kupsztal #atat #grandgnikbenc #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #pompasilapompaelo #buhahabenc #fanpeng #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo #benc
RzecznikWykopu - > (mlask) witam witam wszystkich sejsony Tajger. Chciałem poruszyć r...
  • 10
  • Odpowiedz