Wpis z mikrobloga

Co takiego ma w sobie BoJack Horseman? Ten serial ma, jak dla mnie, jakąś nieokreśloną cechę, która czyni go czymś więcej, niż atrakcyjnym. Oglądnąłem ponad 90 seriali amerykańskich/brytyjskich, mam swoje ulubione, niejednej z których uważam za majstersztyk, ale to jest pierwszy, która działa na mnie na innym poziomie. Jasne, że są seriale które po prostu chce się obejrzeć w jednym posiedzeniu, takie po których zostaje sentyment, które się ogląda po parę razy i takie, które służą za "comfort zone", kiedy ktoś chce się odciąć od świata zewnętrznego. Ale BoJack to coś innego...

#bojackhorseman #seriale #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_tUVAzgLsKtIArWLREOv28lmNXbOoWIKA.jpg
  • 5
@simograj Świetne i bardzo zróżnicowane postacie które mimo wielu wad, niespełnionych marzeń, sporów i tak trzymają się razem co jest świetnym odzwierciedleniem prawdziwych ludzkich relacji. Sam Bojack to świetny charakter. Chciałby być szczęśliwy, ale nie wie co to szczęście, a jego dzieciństwo zostawiło na nim wielki czarny ślad, którego nie da się pozbyć. Nie obejrzałem jeszcze do końca 4 sezonu więc starczy tych recenzji. Bardzo urzekł mnie ten serial, przerysowane sytuacje i