Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema! #mirkokoksy #silownia #odchudzanie
Chcę się wziąć za siebie. 72kg, 174cm wzrostu. Tyle że ta waga to praktycznie sam tluszcz. Trochę tłuszczu na brzuchu, ale najbardziej na dupie i udach. Dupę mam większa niż nie jedna kobieta . Chcę w końcu iść na siłkę, ale nie wiem co tam ćwiczyć. Tylko kardio na początku robić? Bieganie i rower? Czy coś też siłowo powinienem? Chciałbym pozbyć się tego tluszczu, ale nie wiem co robić. Nie będzie tak że te uda zaczną mi jeszcze bardziej rosnąć jak będę je siłowo cwiczyl? Nie wiem co robić, nie mam kasy na trenera personalnego dlatego pytam was Mirki. Dzięki z góry za odpowiedź

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznij od treningów obwodowych fbw przynajmniej 3 razy w tygodniu i obetnij kalorie do obliczonego zapotrzebowania, ostatnie badania pokazały, że masę mięśniową można robić również na deficycie kalorycznym, ale na początku polecałbym po prostu przestrzegać tej ilości kalorii i jeść więcej białka (ok 2g na kg masy ciała). jak wolisz #!$%@?ć więcej to wtedy cardio, najlepsze będą interwały
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak masz dużo tłuszczu przy tak niskiej wadze to tnij do zera. Dieta 2500 kcal (sprawdzaj kcal np. przez MyFitnessPal albo Fitatu), staraj się zjadać ok. 1.5-2g białka i 1g tłuszczy na kilogram masy ciała, reszta węglowodany. Jak waga leci to ok, jak rośnie to obcinaj 200kcal i sprawdzaj wagę co 2-3 tygodnie. Czytaj dużo co jeść, przyzwyczajenie i wiedza o tym przyjdą z czasem, albo idź do dietetyka i