Wpis z mikrobloga

Szkoda, że łączą 4 światy w jeden a na każdym gra: 19,20,3,2 osoby - to ja #!$%@?............ pewnie po łączeniu będzie 40 osób - chyba, że nagle ludzie powracają - jak by nie mogli złączyć tibie w 8 wielkich serwerów. #!$%@? mi z grania na martwym serwie - a co mam płacić z 6x za przenesienie zanim przerzucę wszystkie itemy na inny serwer.......
.I niech ktoś nie gada, żeby przenieść się a za resztę kupić TC - bo nikt tych itemów odemnie na serwie gdzie 20 osób nie kupi. np 3 klat ornate. @firetech: 230 EK/ 170 ED/ 140 RP/ 350 EK ( ALE TUTAJ HUNT) No ale zeluna nie łaczy się z irmadą.
@Jaqodka: no na belenonie gra teraz 19 osób na irmadzie 20 a jak sledziłem te 2 inne światy to gra po 2 - 5 osób to #!$%@? takie łączenie to pewnie nic nie zmieni - ja nie rozumiem, czemu oni nie ogarną tej gry - grałem w nią z 15 lat. A teraz w sumie wraca moda na takie retro rpgi ..Przecież i tak chyba od 3 lat jak nie dłużej
@marahin: nie jara mnie granie na non - pvp po drugie nie mogę się tam przenieść - po 3 zaczynać od nowa mi się nie chce po 4 - jak bym miał zaczynać od nowa to wolał bym antice gdzie gra to 200 + ludzi a nie 70 .
@samuraj24: ach, kiedyś z Tobą już pisałem i pamietam w jakim tonie. Nie do końca wiesz czym jest Secura jeśli twierdzisz ze gra tam 70 osób (wczoraj o 23 było np. 407) :P zapomnij o temacie