Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: tzn jezeli chodzi o sama wyprowadzke to 19 lat. w wieku 24 po raz pierwszy poszedlem na etat. jezeli masz taka mozliwosc, to #!$%@? jak najpredzej. moze mieszkanie samemu to nie byl najszczesliwszy etap mojego zycia, ale za to nauczylem sie wielu rzeczy
@paziu: mam mozliwosc wynajmowac z rozowym ( w drugim pokoju chlopak i dziewczyna- para ktora ona zna). Pracuje na pelen etat, dodatkowo koncze licencjat.Z jednej strony ulatiwloby mi to zycie z drugiej sie troche boje bo oprocz gotowania nie umiem np prać.Musialbym sie nauczyc jak z pralki korzystac.Prasowac tez umiem. No i troche szkoda rodzicow, znaczy mam z nimi kontakt bardzo w porzadku, sam o siebie dbam- tak samo jest z
z drugiej sie troche boje bo oprocz gotowania nie umiem np prać.Musialbym sie nauczyc jak z pralki korzystac

@OzaweNakashi: przeciez wystarczy ze raz ci ktos pokaze jak to robic, to juz na cale zycie bedziesz umial.

a na rodzicow sie (w tej kwestii) nie ogladaj. zwlaszcza jak to tylko 30 km, bedziesz mogl raz na tydzien/dwa do nich wpadac i wystarczy.
@paziu: troche sie też boje ze jak zamieszkam z rozowym to może zacznie mnie #!$%@?ć albo jakies jej minusy wyjda i będe musial sie ewakuować? Chociaż moze to dobre by bylo? Spotykam sie z nią od niedawna no ale już jest w sumie grubo, ona by chciala
@OzaweNakashi: no to juz inna sprawa, ale predzej czy pozniej i tak byscie zamieszkali razem. jezeli cos mialoby z tego powodu nie pyknac (czasem ludzie sie po prostu razem nie zgrywaja i tyle, nie wszystkie rozstania to rzucanie talerzami), to raczej lepiej zeby wydarzylo sie to wczesniej, niz pozniej
@OzaweNakashi: Ja lat dwadzieścia,już 2 tygodnie 600km od domu.
Tydzień temu pierwsze pranie #!$%@? prefekcyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż nadal uważam,że to zbyt szybko i przede wszystkim,zbyt daleko ( ͡° ʖ̯ ͡°)