Wpis z mikrobloga

@ChanceTheMikroblog: Miałam. Powiem tak: telefon jest rewelacyjny, ale deweloperzy powoli się wycofują z pisania aplikacji na BB OSX. Zorientuj się, które z aplikacji wymagają usług google. Z takimi są problemy, jest możliwość, że żadna z takich nie pójdzie, mimo prób instalacji ze sklepu androida.
Ostatni raz miałam ten telefon w ręku rok temu. Google Maps o dziwo mi działało, facebook wówczas też, ale jakiś czas później Zuckerberg nie udostępnił API. Insta,
@ChanceTheMikroblog: Jeśli masz drugi telefon napakowany appkami, to bym brała bez wahania. Na niczym nie pracuje się tak rewelacyjnie, jak na BB. Aktualnie wszystko robię na służbowym, więc mam tę wygodę, że mogę poczekać na to, że KeyOne stanieje. Lub BB Classic osiągnie pułap 400 zł za używkę w bardzo dobrym stanie :)
@pytaks: kurde opłaca się brać myśle że do 400 zł spokojnie znajdę bardzo dobry stan.
Nie miałem nigdy bb jak z systemem nie zawiesza się ? jest szybki ? napisz coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jesli google play działa taka aplikacja która nie ma google play services to jest kilka komunikatorów które obsłuża messagera
@ChanceTheMikroblog: to nie android by się wieszał. I jest bardzo szybki. Niestety ma swoje lata i np przeglądarka się prosi o aktualizacje i mocniejszy sprzęt gdyż strony stały się bardziej wymagające. Sam system jest bardzo żwawy.
@ChanceTheMikroblog:Tak, jak napisał kolega wyżej, system jest bardzo szybki. Ale jeden jedyny raz mi się zwiesił na jakąś 1-2 sekundy, co przy androidzie jest naprawdę wynikiem wow.

Rok temu messengera miałam podpiętego do HUB-a. Nie wiem, jak to działa teraz.